Rondvaart voor 2 personen door het Groene Hart met Rederij van Hulst!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

Stap aan boord bij Rederij van Hulst en geniet van een heerlijke vaartocht van 3,5 uur door het prachtige Groene Hart. Je vaart langs steden en dorpen zoals Leiden, Zoeterwoude, Oudekerk aan de Rijn, Alphen aan den Rijn en Oude Wetering.

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

  • 2 tickets voor een rondvaart door het Groene Hart met Rederij van Hulst, t.w.v. € 65.
  • De voucher is geldig t/m 28 september 2022.
  • Opstapplaats: Leiderdorp, Zijldijk 30.

  • Het Groene Hart is een nationaal landschap.
  • Vaar langs polders met koeien in de wei, eilanden met historische molens, meren, prachtige vergezichten en mooie Hollandse dorpen.
  • 3,5 uur durende rondvaart waarbij de kapitein je informeert over alle bezienswaardigheden.
  • Rederij van Hulst laat je Holland van zijn beste kant zien.

  • Duur: ca. 3,5 uur.
  • Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.
  • Tijdens de vaart is een kleine kaart beschikbaar, met een assortiment dranken en etenswaren. Het gebruiken en nuttigen van meegenomen etenswaren en consumpties is niet toegestaan.

  • Kijk op de website van rederij van Hulst voor de actuele data en tijden.
  • Na bestelling en betaling ontvang je het bestelde e-ticket per e-mail. Reserveer je gewenste datum en tijdstip via https://www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/uitwaaien-kaag/
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.

Zijldijk 30
2352AB Leiderdorp

Uitwaaien in het Groene Hart

Geniet van een onvergetelijke vaartocht van meer liefst 3,5 uur door het Groen Hart met Rederij van Hulst. Gedurende de rondvaart vaar je langs sfeervolle steden en dorpen zoals Leiden, Zoeterwoude, Oudekerk aan de Rijn, Alphen aan den Rijn, Oude Wetering en Kaageiland. De kapitein vertelt je tijdens de vaart over alle bezienswaardigheden. In het Groene Hart geniet je van prachtige natuurgebieden met koeien in de wei, eilanden met historische molens, meren en prachtige vergezichten

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.