Geniet met 2 personen van een 2 uur durende rondvaart!

Verbaas je over de prachtige Nederlandse natuur tijdens een boottocht door de Brabantse Biesbosch. Geniet van een drankje en de zon op het unieke panoramadek.

Drimmelen, Noord-Brabant

t.w.v. € 30,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch (t.w.v. € 30).
  • Locatie: Drimmelen (Biesboschweg 2, 4924 BB).

  • Dankzij het panoramadak kun je ultiem van de natuur genieten
  • Bewonder prachtige vogels!

  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Het is noodzakelijk om te reserveren.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit
  • Klink hier voor een update van de maatregelen rondom corona bij De Zilvermeeuw.

Dieren in De Brabantse Biesbosch

De vloot

Rondvaartbedrijf de Zilvermeeuw beschikt over een scala aan verschillende schepen. Zo hebben ze bijvoorbeeld ook elektrische schepen, ideaal voor het behoud van de natuur. De vloot van de Zilvermeeuw bestaat uit maar liefst 7 schepen.

Kijk voor meer informatie op de website van de Zilvermeeuw.

Biesboschweg 2
4924BB Drimmelen