2,5 uur durende rondvaart inclusief barbecue diner in buffetvorm!

Geniet van een prachtige rondvaart op de Kempense Meren inclusief een uitgebreide barbecue in buffetvorm. Ondertussen leer jij alles over de omgeving van de ervaren kapitein.

  • 2,5 uur durende rondvaart inclusief uitgebreide barbecue in buffetvorm, t.w.v. €75,98.
  • Geldig t/m 12 augustus 2022.
  • Opstapplaats: Postelsesteenweg 115, 2400 Mol, België.

  • 2,5 uur lang varen en genieten van het mooie uitzicht.
  • Geniet van heerlijk vlees van de barbecue en andere lekkernijen.
  • Verken de Kempense natuur vanaf het water.
  • Inclusief een leuke en toeristische uitleg van de ervaren kapitein.
  • Geniet van het uitzicht vanaf het (verwarmde) dek.
  • Een leuke activiteit voor het hele gezin of romantisch met z'n tweetjes.

  • Passagiersschip de Zander vertrekt op zaterdag.
  • Afvaart om 18.30  uur, aankomst om 21.00 uur
  • Welkomstdrankje: cava of sinas.
  • Barbecue diner in buffetvorm.
  • Voorgerecht geserveerd aan tafel.
  • 3 stuks vlees per persoon, groente buffet, brood, sauzen en nagerecht.
  • Voor kinderen t/m 6 jaar kun jij bij het betalen kindertickets kopen van €28 voor €17
  • Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar kun je bij het betalen jongerentickets kopen van €51 voor €30.

  • De voucher is je entreebewijs. Toon deze vanaf je smartphone of neem hem geprint mee.

Postelsesteenweg 115
2400 Mol

Passagierschip De Zander BBQ

Geniet van een heerlijke dag op het water met een cruise op Passagiersschip De Zander. Deze luxe boot is van alle gemakken voorzien. Ieder dek is verwarmd, zodat jij ook met minder mooi weer puur comfort ervaart. Heerlijk varen over de Kempense meren en genieten van het mooie uitzicht. Perfect voor een gezellige middag samen met vrienden, familie of je geliefde!

Inhoud van het buffet

Kijk op de website van Passagierschip de Zander voor meer informatie en de actuele vaartijden.