Ticket Sprookjes Zomeravonden in Kinderpretpark Julianatoren (entree 10:30 - 20:00 uur)!

Beleef extra sprookjesplezier tijdens één van de zes Sprookjes Zomeravonden, waarop het park speciaal tot 20:00 uur geopend is. Elke zomeravond biedt zowel overdag als 's avonds een unieke en betoverende sprookjesshow!

  • Ticket Sprookjes Zomeravonden in Kinderpretpark Julianatoren, t.w.v €29,50.
  • De voucher is eenmalig geldig tijdens de Sprookjes Zomeravonden op 18 juli, 25 juli, 1 augustus, 8 augustus, 15 augustus of 22 augustus 2024.

  • Beleef extra sprookjesplezier tijdens één van de zes Sprookjes Zomeravonden.
  • Iedere Sprookjes Zomeravond heb je zowel overdag als ' s avonds een unieke en betoverende sprookjesshow van Van Hoorne Entertainment in het Jul & Julia Theater.
  • Ontmoet bekende sprookjesfiguren, zoals Sneeuwwitje, Aladdin en RoodKapje.
  • Zing en dans tijdens het betoverende sprookjesfeest!
  • Geniet van méér dan 60 te gekke attracties en sprookjesshows.
  • Leuke restaurantjes en kiosken met de lekkerste hapjes.
  • Het perfect uitje met het hele gezin voor kinderen van 2 t/m 10 jaar!
  • Bekijk bij meer informatie op welke datum jouw favoriete Sprookjes Zomeravond is.

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Julianatoren is verplicht. Meer informatie vind je na aankoop. Tip: maak op tijd een reservering voor jouw gewenste Sprookjes Zomeravond, want er zijn een beperkt aantal tickets beschikbaar per Sprookjes Zomeravond. Vol = vol.
  • Tijdens de Sprookjes Zomeravonden is het park geopend tot 20:00 uur.
  • Gratis entree voor kinderen tot 2 jaar.
  • Honden zijn welkom in het pretpark, m.u.v. het Jul & Julia Theater en in de attracties.
  • Exclusief parkeerkosten van €10.

Julianatoren
Amersfoortseweg 35
7313 AC Apeldoorn

Sprookjes Zomeravonden in Kinderpretpark Julianatoren
Beleef extra sprookjesplezier tijdens één van de zes Sprookjes Zomeravonden, waarop het park speciaal tot 20:00 uur geopend is. Elke Sprookjes Zomeravond biedt zowel overdag als ’s avonds een unieke, betoverende sprookjesshow van Van Hoorne Entertainment in het Jul & Julia Theater. Mis deze betoverende Sprookjes Zomeravonden niet!

Datum Sprookjes Zomeravonden

  • 18 jul 2024: Rapunzel
    Laat je meevoeren door het prachtige verhaal van Rapunzel terwijl ze haar lange lokken gebruikt om uit de toren te ontsnappen.
  • 25 juli 2024: De Kleine Zeemeermin
    Betreed een betoverende onderwaterwereld en ontdek de geheimen van de zee met een schitterende Zeemeermin.
  • 1 augustus 2024 : Assepoester
    Geniet van de adembenemende sprookjesshow van Assepoester, waar haar betoverende verhaal tot leven komt.
  • 8 augustus 2024: Hans & Grietje
    Beleef het klassieke verhaal van Hans & Grietje en hun avonturen in het bos.
  • 15 & 22 augustus 2024 : Doornroosje
    Word betovert door Doornroosje terwijl ze ontwaakt uit haar magische slaap.

De Sprookjes Zomeravonden zijn onderdeel van de Sprookjesweken welke van 13 juli t/m 1 september plaatsvinden in het park. Naast de prachtige theatershows, welke 5 keer per dag te zien zijn tijdens de Sprookjes Zomeravonden, geniet je die dag ook van de vele activiteiten die de Sprookjesweken te bieden hebben.

Ontdek de te gekke attracties en laat je betoveren door de vele sprookjesshows met de geliefde Julianatoren-karakters. Ontmoet bekende sprookjesfiguren, zoals Roodkapje, Sneeuwwitje en Robin Hood, in het echt en laat je meeslepen door de avonturen in de theatershow ‘Jul & Julia en het Magische Kristallenpaleis’. Dans en zing mee bij de parkshow ‘Jul & Julia Prinsen- en Prinsessenbal ‘ en beleef nog veel meer betoverende activiteiten. Kom ook en laat je dromen werkelijkheid worden!

Sprookjes Speurtocht
In de nieuwe Sprookjesfilm ‘Jul & Julia en het Grote Sprookjesavontuur’ (te zien v.a. 1 juli 2024 op het YouTube-kanaal van Kinderpretpark Julianatoren), heeft de heks uit wraak alle spulletjes van de sprookjesfiguren gestolen. Help mee om de spullen weer terug te vinden zodat het Sprookjesfeest aan het eind van de dag in het park door kan gaan!

Parkshows

  • Jul & Julia en het Magische Kristallenpaleis
    reis jmee *naar een kristallenpaleis waar prinses Isabella een groot probleem heeft: de sprookjeskristallen van geluk, liefde, hoop & vriendschap zijn kapot.
  • Jul & Julia's Prinsessenbal
    Bij Jul & Julia’s Prinsen- en Prinsessenbal verwelkomen Jul & Julia alle bezoekers in hun prachtige koninklijke kleding. Betover de dansvloer en schitter als een échte prins of prinses.
  • Cas de Ranger’s Robin Hood Show
    Word net zo stoer als Cas de Ranger en Robin Hood bij Cas de Ranger’s Robin Hood Show. Test je rangerskills, verken het bos, spot dieren en beleef spannende avonturen.
  • Sprookjesfeest
    Zing en dans mee op de betoverende klanken van de vrolijkste Julianatoren-liedjes. En voor wie nog niet de gelegenheid heeft gehad om zich op een sprookjesachtige plaat vast te laten leggen, dan is dit de kans!

Klik hier voor meer informatie over de sprookjesweken in Kinderpretpark Julianatoren.

Kijk voor meer informatie op de website van Kinderpretpark Julianatoren.

€ 26,50 € 29,50
10%
€ 3