Scootertocht voor 1 of 2 personen door het Limburgse Heuvelland!

Huur een scooter voor een hele dag (9 uur) bij Scooterverhuur Valkenburg en maak een schitterende tocht door het mooie heuvellandschap!

Valkenburg, Limburg

t.w.v. € 55,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Scootertocht (9 uur) door het Limburgse Heuvelland, t.w.v. €55.
  • Op 1 scooter kunnen 2 personen (1 voucher nodig).
  • De voucher is geldig vanaf 1 april t/m 1 oktober 2021.
  • De scooter kun je afhalen op locatie: Walem 7 6342PA Walem.

  • Scooter huren voor een hele dag.
  • Beleef een romantisch dagje uit.
  • Maak een prachtige tocht door het Limburgse heuvellandschap.
  • Inclusief routekaart en WA verzekering.
  • Gratis pechservice en bij slecht weer annulering mogelijk.
  • Geen borg nodig en helmplicht alleen nodig in het buitenland.
  • Je ontvangt een gratis routekaart.
  • Geldig in het weekend en gratis parkeren op afhaalplaats.
  • De scooters zijn makkelijk in gebruik en voorzien van elektrische startbediening en alarm.
  • Je mag onbeperkt rijden er is geen maximum aan kilometers. Dus GEEN extra kosten.

  • Op 1 scooter kunnen 2 personen (geen bijbetaling voor 2 personen).
  • Telefonisch of via WhatsApp reserveren en vooraf telefonisch informeren naar beschikbaarheid is verplicht bij Scooterverhuur Valkenburg.
  • De scooter wordt met volle tank afgeleverd. Indien de scooter niet is afgetankt kan een tank worden afgekocht voor € 10,-.
  • Afhalen van de scooter kan tussen 10.00 uur en 12:00 uur en voor 20.00 uur terugbrengen.
  • Meenemen: Geldig legitimatiebewijs en (scooter)rijbewijs.
  • Eigen risico bij schade is € 175,-. Deze kan afgekocht worden voor €10 per scooter.
  • De voucher is niet geldig i.c.m. andere acties.
  • Neem je uitgeprinte voucher mee of toon deze op je smartphone.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • Kijk op de website van Scooterverhuur Valkenburg voor de actuele informatie en openingstijden.

Scootertocht door het Limburgse Heuvelland

Maak een mooie romantische tocht door het pittoreske Valkenburg, historisch Maastricht of het prachtige Limburgse heuvelland. Romantisch met z’n tweeën op pad, gezellig met een groep vrienden of collega’s. Oude kasteeltjes, stromende riviertjes, dorpjes tussen de heuvels, prachtige natuur en typische vakwerkhuizen passeren de revue.

Het Limburgse Heuvelland nodigt jou uit tot het maken van schitterende scooter, fiets- en mountainbiketochten. Het landschap is gevarieerd met veel natuurschoon en cultuurhistorische elementen. De heuvelplateaus daarentegen zijn een verademing voor diegenen die het rustiger aan willen doen. De pittoresk gelegen herbergen en cafeetjes nodigen jou uit tot een verkwikkende rustpauze.

Kijk voor meer informatie op de website van Scooterverhuur Valkenburg.

Wilhelminalaan 68B
6301 GJ Valkenburg