4 uur scooter rijden door Zeeland!
4 uur scooter rijden door Zeeland!
4 uur scooter rijden door Zeeland!
4 uur scooter rijden door Zeeland!

4 uur scooter rijden door Zeeland!

Natuur, cultuur of liever een gastronomische scootertocht langs de Ooster- of Westerschelde in Zeeland. Boek snel jij scooter tocht bij Scooter huren Zeeland!

4 uur scooter rijden door Zeeland!
4 uur scooter rijden door Zeeland!
4 uur scooter rijden door Zeeland!
4 uur scooter rijden door Zeeland!

4 uur scooter rijden door Zeeland!

Natuur, cultuur of liever een gastronomische scootertocht langs de Ooster- of Westerschelde in Zeeland. Boek snel jij scooter tocht bij Scooter huren Zeeland!

Natuur, cultuur of liever een gastronomische scootertocht langs de Ooster- of Westerschelde in Zeeland. Boek snel jij scooter tocht bij Scooter huren Zeeland!

De veiling

  • 4 uur lang scooter rijden in Zeeland, t.w.v. € 35.
  • Geldig voor 1 persoon. 
  • Geldig t/m 29 oktober 2022. 
  • Locatie: Kerkplein 14, 4401ED, Yerseke.

Wat te verwachten

  • Geniet van een heerlijke dag in de buitenlucht. 
  • Toeren door Zuid-Beveland.
  • Maak een ritje naar het strand en geniet van het prachtige uitzicht.
  • De scooters hebben een stijlvol design.

Goed om te weten

  • Een scooter- of autorijbewijs is verplicht.
  • Het dragen van een helm is niet verplicht. 
  • Geldig om maandag t/m zaterdag. 
  • Voor een eventuele bijrijder geldt een meerprijs van €10 (ter plekke te voldoen).

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • Kijk op de website van Scooter Huren Zeeland voor de actuele informatie en openingstijden.

Locatie

Locatie

Kerkplein 14
4401ED Yerseke

Routebeschrijving

Meer informatie

Scooter huren Zeeland

Ontdek Zeeland op de ultieme manier, toerend met de scooter. Neem een kijkje in de omgeving van  Zuid-Beveland, met de gezellige en historische stad Goes als middelpunt. Met de scooter rij langs  prachtige bloemdijken, begroeid met rijen populieren en uitbundige bloeiende bloemen in de Zak van Zuid-Beveland. Pak de scooter, ga erop uit en leer de omgeving kennen!

Kijk voor meer informatie op de website van Scooter huren Zeeland. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.