Scootertocht door het prachtige Limburgse Heuvelland (9 uur)!

Ontdek Zuid Limburg op een mooie stijlvolle scooter en maak een heerlijke tocht door het pittoreske Valkenburg, historische Maastricht of het prachtige Limburgse Heuvelland! Het landschap is gevarieerd met veel cultuurhistorische elementen.

Walem, Limburg

t.w.v. € 55,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Scooter huren bij Scooterverhuur Heuvelland, maximaal 10 uur, t.w.v. €55.
  • Op 1 scooter kunnen 2 personen (1 voucher nodig).
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2022.
  • Locatie: Walem (Walem 7, 6342PA Walem)

  • Maak een prachtige tocht door het Limburgse Heuvelland.
  • Gratis pechservice en bij slecht weer is annuleren mogelijk.
  • Geniet van het landschap en de wind door je haren.
  • Geldig in het weekend en gratis parkeren op afhaalplaats.
  • Je ontvangt gratis een routekaart!
  • Een leuk dagje uit, alleen of met je vrienden.

  • Geen borg nodig en helmplicht alleen nodig in het buitenland.
  • Je dient het volgende mee te nemen: geldig legitimatiebewijs, (ID-kaart, paspoort of rijbewijs) en adres legitimatie.
  • Minimum leeftijd is 18 jaar.
  • Eigen risico bij schade is €175. Eigen risico kan afgekocht worden (tot €0) voor €10 per scooter.
  • De scooter wordt met volle tank afgeleverd. Indien de scooter niet is afgetankt kan een tank worden afgekocht voor €10.
  • Af halen scooter kan tussen 10.00 uur en 12.00 uur en voor 20.00 uur terugbrengen (of anders afgesproken).
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Fietsenverhuur Heuvelland en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Kijk op de website van Fietsenverhuur Heuvelland voor de actuele informatie en openingstijden.

Scooterverhuur Heuvelland

Maak een mooie romantische tocht door het pittoreske Valkenburg, historische Maastricht of het prachtige Limburgse Heuvelland. Romantisch met z'n tweeen op pad, gezellig met een groep vrienden of collega's. Oude kasteeltjes, stromende riviertjes, dorpjes tussen de heuvels, prachtige natuur en typische vakwerkhuizen passeren de revue.

Het Limburgse Heuvelland nodigt jou uit tot het maken van schitterende scooter, fiets- en mountainbiketochten. Het landschap is gevarieerd met veel natuurschoon en cultuurhistorische elementen. De heuvelplateaus daarentegen zijn een verademing voor diegenen die het rustiger aan willen doen. De pittoresk gelegen herbergen en cafeetjes zijn perfect voor een rustpauze.

Kijk voor meer informatie op de website van Fietsenverhuur Heuvelland

Walem 7
6342PA Walem