Nieuw

Veilig, elektrisch, stoer en ontspannen de weg op met een E-chopper van 't Veerhuis!

Veilig, elektrisch, stoer en ontspannen de weg op. Je rijdt een prachtige route door het Brabantse landschap. De ultieme en nieuwe outdoor beleving, de e-chopper!

Oud Gastel, Noord-Brabant

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 75,00

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

De veiling

De veiling

  • 2 uur toeren door Brabant met 2 personen op een e-chopper, t.w.v. € 75.
  • Geldig t/m 1 augustus 2021.
  • Locatie: Oud Gastel (Veerkensweg 22, 4751 CS).

Wat te verwachten

  • De ultieme en nieuwe outdoor beleving, de e-chopper!
  • De e-choppers zijn volledig elektrisch.
  • Een heldere en goede instructie om veilig de weg op te kunnen.
  • Rij een prachtige route door het Brabantse landschap.

Goed om te weten

  • Je kunt 2 uur te toeren met de e-chopper (max. 35 kilometer radius).
  • Je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs (minimaal brommer- autorijbewijs).
  • Het dragen van een helm is niet verplicht. 
  • Je kunt in 1 tijdslot met maximaal 2 personen. Indien je wilt bijboeken neem dan contact op met: 0165 – 51 2005.
  • De voucher kan niet op zaterdag worden gebruikt.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • Kijk op de website van 't Veerhuis voor de actuele informatie en openingstijden.

Meer info

E-Chopper toer van 't Veerhuis

De ultieme en nieuwe outdoor beleving, de e-chopper! Veilig, elektrisch, stoer en ontspannen de weg op. Uitwaaien op deze bijzondere machines doe je alleen, met je partner, je vrienden of je team. Je rijdt een prachtige route door het Brabantse landschap, waarin je je in alle vrijheid en rust kan onderdompelen met deze opvallende verschijning. 

Kijk op de website van 't Veerhuis voor meer informatie.

Locatie

Veerkensweg 22
4751 CS Oud Gastel
Routebeschrijving

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.