Kickbike arrangement bij De Appelsche Hof!
Geen administratiekosten☀️

1.0 / 5 (1 beoordeling)

Trek er lekker op uit en geniet van de prachtige natuur in de omgeving van Appelscha tijdens jouw kickbike arrangement van De Appelsche Hof. Dit is een ideale gezinsactiviteit of voor samen met je vrienden!

Geen administratiekosten☀️

1.0 / 5 (1 beoordeling)

  • Kickbiken + 2-gangenlunch bij De Appelsche Hof, t.w.v. €28.
  • De voucher is 2 maanden geldig na aankoop.

  • Ontvangst met koffie/thee en een warme wafel met slagroom.
  • Bij terugkomst van het kickbiken geniet je van een heerlijke 2-gangenlunch.
  • 2-gangenlunch bestaat uit een soepje en een pannenkoek.
  • Tijdens het kickbiken kun je genieten van de prachtige omgeving.
  • Een kickbike is een step met grote wielen zonder zadel.
  • Beleef een heerlijke middag bij De Appelsche Hof!

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Je dient minimaal 48 uur van te voren telefonisch te reserveren. De contactgegevens vind je na aankoop op de voucher.
  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar De Appelsche Hof.
  • Geopend op vrijdag, zaterdag en zondag. In de vakanties zijn er aangepaste openingstijden. Bekijk hier de actuele openingstijden.
  • Lunch wordt geserveerd tussen 12:00 uur en 16:00 uur.
  • Als de lunch om 15:00 uur wordt gereserveerd ontvang je bij terugkomst van het kickbiken je wafel en warme drank.

De Appelsche Hof
Boerestreek 7
8426 BM Appelscha

Kickbiken + wafel en drankje + 2-gangenlunch
Kom gezellig kickbiken en lunchen bij de Appelsche Hof. Bij het ontvangst krijg je een heerlijke wafel met warme drank. Hierna kun je gaan genieten van de prachtige omgeving van Appelscha. Dit doe je met een kickbike. Kickbiken is sportieve activiteit en leuk voor alle leeftijden. Na het kickbiken kom je terug bij De Appelsche Hof. Hier geniet je na alle inspanning van een 2-gangen lunch. De 2-gangen lunch bestaat uit een soep en een pannenkoek. Bekijk onderstaand het keuze-menu.

De Appelsche Hof staat garant voor kwaliteit, gastvrijheid én heerlijke pannenkoeken.

Wat is kickbiken
Een kickbike is een soort kruising tussen een fiets en een step. Het verschil met een normale fiets is de vormgeving van het frame en het stuur. Kickbiken wordt steeds populairder doorrdat het sportief én recreatief is. Kom de omgeving en prachtige natuur ontdekken van Appelscha tijdens het kickbiken.

2-gangen keuzelunch

Voorgerecht

  • Bospaddenstoelen crèmesoep
    Geserveerd met brood en boter
  • Mostersoep
    Geserveerd met brood en boter

Hoofgerecht

  • Naturel pannenkoek
    Extra toppings tegen een meerprijs van €1,75. Glutenvrije pannenkoeken tegen een meerprijs van €2.

Kijk voor meer informatie op de website van De Appelsche Hof.

€ 12,95 € 28
54%
€ 15,05