4 uur cruisen op een E-Chopper van Gogo rent door Deventer en omgeving!

Wil jij Deventer op een unieke manier verkennen? Huur dan voor 4 uur een hippe E-Chopper bij Gogo Rent en cruise door de stad en de omgeving!

Deventer, Overijssel

t.w.v. € 100,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Met 2 personen 4 uur cruisen op een e-chopper, t.w.v. € 100.
  • Geldig t/m 31 december 2021.
  • Locatie: Boxbergerweg 50, 7412 BE, Deventer.

  • Geniet van de prachtige landschappen in Deventer en omgeving.
  • Op de stoere E-chopper zie jij op een leuke manier veel van de omgeving in korte tijd.
  • Een leuk en gezellig uitje met vrienden, familie of collega's.
  • Een perfect uitje op een zonnige dag.
  • Ontspannen en milieuvriendelijk op een unieke manier de omgeving ontdekken.

  • Het dragen van een helm is niet verplicht.
  • Je dient in het bezit te zijn van een (scooter)rijbewijs.
  • Met een volle accu kun je ongeveer 70 km afleggen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je op de voucher na het winnen van de veiling.

4 uur cruisen op een E-chopper

Ontdek Deventer en omgeving op een unieke, stoere en milieuvriendelijke manier!  Huur voor 4 uur een hippe E-Chopper bij Gogo Rent en cruise door de stad en/of de prachtige omgeving! De stoere E-choppers bij Gogo rent zijn 100% elektrisch en hebben een strak design. De E-choppers zijn gemakkelijk te besturen en vervoeren jou veilig naar de mooiste plekken. Ideaal voor gezellig uitje met je vrienden, familie of collega's!

Boxbergerweg 50
7412 BE Deventer