3 uur cruisen op een E-Chopper van GOGO Rent!

Wil jij Deventer op een unieke manier verkennen? Huur dan voor 3 uur een hippe E-Chopper bij GOGO Rent en cruise door de stad en de omgeving!

Deventer, Overijssel

Dit bedrag is excl. € 5,50 administratiekosten

  • Met 2 personen 3 uur cruisen op een e-chopper, t.w.v. € 90.
  • Geldig t/m 31 december 2022.
  • Locatie: Nering Bögelweg 49, 7418HJ, Deventer.

  • Geniet van de prachtige landschappen in Deventer en omgeving.
  • Op de stoere E-chopper zie jij op een leuke manier veel van de omgeving in korte tijd.
  • Een leuk en gezellig uitje met vrienden, familie of collega's.
  • Een perfect uitje op een zonnige dag.
  • Ontspannen en milieuvriendelijk op een unieke manier de omgeving ontdekken.

  • Het dragen van een helm is niet verplicht.
  • Je dient in het bezit te zijn van een (scooter)rijbewijs.
  • Met een volle accu kun je ongeveer 70 km afleggen.
Tickets bijkopen

  • Let op! het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je op de voucher na het winnen van de veiling.

3 uur cruisen op een E-chopper

Ontdek Deventer en omgeving op een unieke, stoere en milieuvriendelijke manier!  Huur voor 3 uur een hippe E-Chopper bij GOGO Rent en cruise door de stad en/of de prachtige omgeving! De stoere E-choppers van GOGO Rent zijn 100% elektrisch en hebben een strak design. De E-choppers zijn gemakkelijk te besturen en vervoeren jou veilig naar de mooiste plekken. Ideaal voor gezellig uitje met je vrienden, familie of collega's!

Kijk voor meer informatie op de website van GOGO Rent.

Nering Bögelweg 49
7418HJ Deventer