Ontdek met 2 personen Amsterdam's Best Kept Secret - Tour de BonTon!

Tijdens de Tour de BonTon in Amsterdam ontdek je het best bewaarde geheim van Amsterdam.  Grijp je kans om antwoord te krijgen op al je prangende vragen over de Amsterdamse seksindustrie. Dit is een ervaring die je echt mee wilt maken!

  • 1 tickets voor 2 personen voor een rondleiding van 60 minuten door de BonTon Stripclub Amsterdam t.w.v. € 42.
  • Voor 2 personen.
  • Geldig t/m 31 maart 2022.
  • Locatie: Amsterdam (Stadhouderskade 64, 1072 AD).

  • Exclusieve rondleiding achter de  schermen in de beroemdste high-end strip- en seksclub van Amsterdam.
  • De tour wordt gegeven door een ex-sekswerker aan wie je alles kunt vragen.
  • Zie alle kamers van het gebouw, zelfs de vip-ruimtes, kleedkamers en badkamers.
  • Aan het eind van de tour krijg je de kans  om zelf in de strippalen te klimmen!
  • Zo heb je zeker een verhaal te vertellen wanneer je thuiskomt van een dagje Amsterdam!
  • Een must voor zowel toeristen als Nederlandse burgers!

  • De duur van de rondleiding is 60 minuten, rondleiding met gids, ingang vanaf 18 jaar.
  • De tours worden zowel in het Nederlands als Engels gegeven.
  • De Tour de BonTon wordt van woensdag tot en met zaterdag meerdere keren per dag gegeven.
  • Je kunt 2-persoons tickets bijkopen. Let op: je ontvangt 1 ticket die geldig is voor 2 personen.
  • De tour duurt 60 minuten.
  • Minimale leeftijd: 18 jaar.

  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Kijk op de website van Tour de BonTon voor de actuele informatie.

Stadhouderskade 64
1072 AD Amsterdam

Tour de BonTon - Red Light District Tour

Tijdens de Tour de BonTon ontdek je het best bewaarde geheim van Amsterdam. Je krijgt een exclusieve rondleiding achter de schermen in de beroemdste high-end strip- en seksclub van Amsterdam. Een ex-sekswerker leidt je in deze 1 uur durende tour door een prachtig, exclusief bordeel gelegen in een discreet grachtenpand naast de Heineken Experience. Grijp je kans om antwoord te krijgen op al je prangende vragen over de Amsterdamse seksindustrie.

De tour wordt gegeven door een ex-sekswerker aan wie je alles kunt vragen. Ze deelt persoonlijke verhalen die alleen verteld kunnen worden door echte insiders uit de industrie. Je hoort hoe het is om een sekswerker te zijn in Amsterdam, leert over veiligheidsmaatregelen, lokale prijzen en hoe de prostitutie in Amsterdam door de jaren heen is veranderd.

Neem een kijkje in de vele kamers waaronder de kleed- en badkamers. Aan het eind van de tour krijg je de kans om zelf in de strippalen te klimmen. Laat een spannende foto van je maken terwijl je de meest sexy moves laat zien.

Dit is een ervaring die je echt mee wilt maken!