Met 2 personen naar PIT Veiligheidsmuseum in Almere!

Leer alles over de brandweer, politie en ambulance bij PIT Veiligheidsmuseum in Almere. Je ontdekt alles over het heden, verleden en de toekomst van veiligheid aan de hand van een bijzondere collectie en interactieve games.

Almere, Flevoland

t.w.v. € 20,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor het PIT Veiligheidsmuseum, t.w.v. €20
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Almere (Schipperplein 4, 1315SB).

  • Kinderen kunnen zich verkleden als brandweerman en de gratis brandweerspeurtocht doen.
  • Leer alles over Jan van der Heijden II, de persoon die de brandweerslang heeft uitgevonden!
  • Een gigantische collectie van maar liefst ruim 750 objecten.
  • Ontmoet echte brandweermannen en politieagenten met demonstraties.
  • In het museum zijn er verschillende interactieve games.
  • Geniet met het hele gezin van een leuk en leerzaam uitje; PIT is fascinerend voor bezoekers van alle leeftijden.

  • PIT is open van dinsdag t/m zondag van 11:00 tot 15:00 uur.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het PIT Veiligheidsmuseum en wordt bij de ingang van het PIT Veiligheidsmuseum op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het PIT Veiligheidsmuseum heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van PIT Veiligheidsmuseum  voor de actuele informatie en de openingstijden.

PIT, het museum over onze veiligheidsdiensten!
Ben je groot fan van de brandweer, politie en ambulance? Dan ben je bij PIT Veiligheidsmuseum aan het juiste adres. Ontdek met het hele gezin hoe deze instanties zijn ontstaan en aanschouw de indrukwekkende collectie van het nationaal veiligheidsmuseum. Waan je tijdens deze leuke activiteit in de wereld van onze veiligheidsdiensten door middel van een interactieve experience en verschillende prachtige rondleidingen. Een leerzaam en vooral gezellig uitje met demonstraties van echte brandweermannen en politieagenten.

PIT Veiligheidsmuseum ligt op zo'n 10 à 15 minuten lopen van station Almere Centrum. Kom je met het openbaar vervoer? Check altijd even 9292.nl. Het museum is ook goed bereikbaar met de auto. Je kan parkeren bij de Schippergarage.

Kijk voor meer informatie op de website van PIT Veiligheidsmuseum .

Schipperplein 4
1315 SB Almere