2 tickets voor het Nederlands Transport Museum in Nieuw Vennep!

Het Nederlands Transport museum in Nieuw-Vennep vertelt verhalen over de geschiedenis van 2.000 jaar transport in Nederland. Aan alle objecten in de tentoonstelling is een verhaal gekoppeld.

  • 2 tickets voor het Nederlands Transport Museum t.w.v. € 20.
  • De voucher is geldig t/m 7 januari 2023.
  • Locatie: Lucas Bolsstraat 7,  2152 CZ Nieuw-Vennep.

  • Er zijn voertuigen, vliegtuigen, treinen en schepen te zien.
  • Aan alle objecten in de tentoonstelling is een verhaal gekoppeld.
  • Laat je verrassen en ontdek de pronkstukken zoals o.a. de Consolidated PBY-5A Catalina, een Fokker FVIIb-3M en de originele Griezelbus van de kinderboeken schrijver Paul van Loon.

  • Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar kun je op de betaalpagina kindertickets kopen voor € 5 per ticket.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan m.u.v. geleidehonden.

  • Vooraf reserveren is verplicht.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het Nederlands Tansport Museum heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van het Nederlands Tansport Museum voor de actuele informatie en openingstijden.

Lucas Bolsstraat 7
2152 CZ Nieuw-Vennep

Nederlands Transport Museum

Het Nederlands Transport Museum vertelt verhalen over transport in Nederland, van de drassige delta 2.000 jaar geleden tot het logistiek knooppunt dat Nederland nu is. Aan alle objecten in de tentoonstelling is wel een verhaal gekoppeld. Van een Romeinse reiswagen uit het jaar nul tot het containervervoer van nu.

Transport kent een lange geschiedenis en talloze gezichten. Hetzelfde geldt voor de collectie van het Nederlands Transport Museum. Laat je verrassen en ontdek de pronkstukken zoals o.a.de Consolidated PBY-5A Catalina , een Fokker FVIIb-3M, de originele Griezelbus van de kinderboeken schrijver Paul van Loon, het Metrostel Zilvermeeuw en natuurlijk verschillende tanks van Stichting Mobiele Artillerie (SMA).

Kijk voor meer informatie op de website van het Nederlands Transport Museum.