2 tickets voor Museum Batavialand in Lelystad!

Op zoek naar een leuke, interactief & leerzaam dagje uit voor het hele gezin? Ga naar museum Batavialand en leer alles over watermanagement, polders en scheepshandel en bouw.

Lelystad, Flevoland

t.w.v. € 32,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Museum Batavialand t.w.v. € 32.
  • Geldig t/m 31 december.
  • Locatie: (Bataviaplein 2, 8242 PN Lelystad).

  • Leer alles over onze strijd tegen het water.
  • Waan je in de beroemde replica van VOC-schip Batavia!
  • Word verrast met alle maritieme tentoonstellingen in het museum.
  • Een leuk en leerzaam interactief dagje voor jong en oud!
  • Stap terug in de tijd van Michiel de Ruyter en Cornelis Lely.

  • Gratis toegang voor de inwoners van Lelystad.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de vocuher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Museum Batavialand & voor de actuele informatie en openingstijden.

Museum Batavialand
Ben jij benieuwd hoe Nederland de strijd met het water aan is gegaan? Leer hoe wij over een periode van 7000 jaar ervan hebben geprofiteerd van het op de grens van land en water leven. Waan je terug in de tijd van Michiel de Ruyter en de Gouden Eeuw op de beroemde replica van het VOC-schip Batavia. Duik een dag in de Nederlandse geschiedenis en verbaas je over het land wat wij tegenwoordig thuis noemen! Een leuk, leerzaam en interactief dagje uit! Voor zowel jong als oud! Daarnaast zijn er ook allerlei leuke activiteiten te doen in Batavialand. Bekijk de agenda van Museum Batavialand om jouw activiteit niet te missen!

Bataviaplein 2
8242PN Lelystad