Ticket voor Museum 20ste Eeuw + Lego expositie!
Geen administratiekosten☀️

Het Museum van de 20e Eeuw in Hoorn lijkt wel een LEGO-museum. Er staan bouwwerken, rijden treinen én kan gebouwd worden. Ga terug in de tijd met interieurs, voorwerpen en apparaten van vroeger. Een museum voor jong en oud!

Geen administratiekosten☀️

  • Ticket voor Museum 20ste Eeuw + Lego expositie, t.w.v. €10.
  • De voucher is geldig t/m 30 september 2024.

  • Jong en oud herkent zaken in dit museum.
  • Op de expositie “90 jaar LEGO” toont het museum een unieke collectie die de hele periode van de speelgoedfabrikant beslaat.
  • Het Museum van de 20e Eeuw in Hoorn vertelt aan de hand van honderden voorwerpen en tientallen interieurs over het leven in de vorige eeuw.
  • Krijg antwoord op vragen zoals Hoe woonden onze (groot)ouders? Met welk speelgoed speelden kinderen? Wat voor winkels waren er en wat was er op radio of televisie te beleven?
  • Het Museum toont in een groot aantal vaste opstellingen de vele ontwikkelingen in de twintigste eeuw, maar heeft in drie zalen ook steeds wisselende exposities. Zo is er altijd iets nieuws te ontdekken!
  • Leuke en informatieve audiotour waar gratis gebruik van kan worden gemaakt.
  • Bezoek het museum en leer alles over de 20ste eeuw!

  • Reserveren is niet nodig. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Museum 20ste Eeuw.
  • 7 dagen per week geopend. Bekijk hier de actuele openingstijden.
  • Het museum is toegankelijk voor mindervaliden.
  • Honden zijn toegestaan mits aangelijnd.
  • Gratis parkeren!

Museum 20ste eeuw
Krententuin 24
1621DG Hoorn

Entree Museum 20ste Eeuw + Lego expositie
Een populair nostalgisch museum.

Het Museum van de 20e Eeuw in Hoorn vertelt aan de hand van honderden voorwerpen en tientallen interieurs over het leven in de vorige eeuw. Hoe woonden onze (groot)ouders? Met welk speelgoed speelden kinderen? Wat voor winkels waren er? Hoe werd gekookt? Wat deed men in de vrije tijd? Wat was er op radio of televisie te beleven? Op dit soort vragen krijg je in dit nostalgische museum antwoorden.

Er is immers heel veel veranderd in de afgelopen honderd jaar, thuis, op het werk, op school, in winkels. Neem een duik in je eigen verleden en dat van je (groot)ouders en verbaas je over de vele ontwikkelingen.

Lego expositie
Op de expositie “90 jaar LEGO” toont het museum een unieke collectie die de hele periode van de speelgoedfabrikant beslaat. Van het eerste houten speelgoed tot de eerste plastic steentjes, van de bouwdozen uit de afgelopen decennia tot succesvolle thema’s als Star Wars, Ninja en Harry Potter, maar ook vele treinen, vliegtuigen en auto’s. Grote bouwwerken zoals het Vrijheidsbeeld en de Eifeltoren, maar ook veel piraten, heel veel piraten die soms bewegen of zingen. De Taj Mahal staat er, net zoals de Tower Bridge en de Millenium Falcon.

Kinderen
Kinderen kunnen bij de balie vragen om een interactieve en speelse opdracht die samen met ouders/verzorgers uitgevoerd kan worden. Ook kun je gebruik maken van de interactieve audiotour. In de schoolvakanties worden er leuke knutselactiviteiten voor kinderen georganiseerd.

Horeca
Café in het museum waar je koffie, thee of frisdrank kunt krijgen. Mocht je trek hebben zijn er tosti's, broodjes en zoetigheden te bestellen.

Je kunt gratis parkeren bij het parkeerterrein De Nieuwe Wal dat is aangegeven met de borden ‘P-HAVENS’. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Museum 20ste Eeuw.

€ 7,50 € 10
25%
€ 2,50