2 tickets voor Hortus botanicus Leiden!

Ontdek de verzameling van de meest zeldzame flora in Hortus Botanicus Leiden, de oudste botanische tuin van Nederland.

Leiden, Zuid Holland

  • 2 tickets voor Hortus Botanicus t.w.v. € 16.
    • Entree voor 2 personen .
    • Geldig t/m 25 december 2021.
    • Locatie: Leiden (Rapenburg 73, 2311 GJ).

    • De oudste botanische tuin van Nederland.
    • Gelegen in de prachtige historische binnenstad van Leiden.
    • Wandel langs de kroonjuwelen van Hortus botanicus Leiden.
    • Geniet van een heerlijk kopje koffie of thee in het vernieuwde Grand Café.
    • Hortus botanicus Leiden heeft wisselende tentoonstellingen.

    • Voor kinderen van 4 t/m 12 jaar kan voor € 3,50 een ticket worden gekocht aan de kassa van Hortus botanicus Leiden.
    • Om Hortus Botanicus te bezoeken dien je in het bezit te zijn van een geldige qr-code in de CoronaCheck app.

    • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
    • Je voucher(s) is je betalingsbewijs.
    • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.
    • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Hortus Botanicus heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
    • Kijk op de website van Hortus Botanicus voor de actuele informatie en openingstijden.

    Hortus botanicus Leiden

    Kom genieten van de prachtige collectie zeldzame planten in de tropische kassen en tuin in de oudste botanische tuin van Nederland. Hortus botanicus is in 1590 gesticht door de Universiteit Leiden. In deze groene schatkamer vindt je zeldzame planten uit Zuidoost- en Oost-Azië, Zuid-Europa en Zuid-Afrika waarvan sommige in de natuur zelfs bijna zijn uitgestorven.

    In de Leidse Hortus is genoeg te ontdekken en te beleven.

    Kijk voor meer informatie op de website van Hortus botanicus Leiden.

    Rapenburg 73
    2311 GJ Leiden