Ontdek met 2 personen het Diamant Museum Amsterdam (65+/studenten/jongeren)!

Ontdek 400 jaar diamantgeschiedenis in het enige diamantmuseum van Europa. Van de kleinste diamant ter wereld tot de grootste. Ontdek tijdens de Diamond Experience de prachtige historische collectie met oude wapens en replica’s van tiara's en kronen.

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 15,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor het Diamant Museum Amsterdam (65+/studenten OF 13 t/m 17 jaar), t.w.v. € 15.
  • De voucher is geldig t/m 31 maart 2021.
  • Locatie: Amsterdam (Paulus Potterstraat 8 , 1071 CZ Amsterdam).

  • Tickets 65+ of studenten
  • Tickets jongeren (13 t/m 17 jaar)

  • Ontdek het hele proces van de oorsprong van diamanten op een leuke en interactieve manier.
  • Leer hoe diamanten worden gewaardeerd door middel van de 4 C's van diamantwaardering.
  • Ontdek de collectie Royals en hun sieraden.
  • Er zijn exclusieve objecten verzameld die volledig van diamanten zijn gemaakt.
  • Ooit afgevraagd hoe het is om in een diamant te zitten? Ook dat kan!

  • Let op: tickets voor 18 t/m 64 jaar kun je hier vinden.
  • Na het winnen van de veiling kun je kiezen voor 2 tickets 65+/studenten of 2 tickets voor 13 t/m 17 jaar.
  • Kinderen t/m 12 jaar krijgen gratis entree. Je dient hiervoor een ticket te reserveren op de site van het Diamant Museum.
  • Voor kinderen van 6 tot 12 jaar is er een speciale speurtocht. De speurtocht is verkrijgbaar bij de kassa van het Diamantmuseum en kost € 2, - per stuk.
  • Vooraf reserveren is verplicht. Je dient op de website van Diamant Museum Amsterdam een datum te kiezen. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Dagelijks geopend van 09:00 tot 17:00 uur.
  • Exclusief rondleiding.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.

  • Kijk op de website van het Diamant Museum Amsterdam voor de actuele informatie en openingstijden.

Diamant Museum Amsterdam

De stad Amsterdam en diamant zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. De geschiedenis van Amsterdam Diamantstad begint in 1586 en leeft tot op heden voort. Ontdek 400 jaar diamantgeschiedenis in het enige diamantmuseum van Europa. Je wordt meegenomen op een op een reis die honderden kilometers onder het aardoppervlak begint en eindigt in de ring aan je vinger.

Toch is de veelbewogen geschiedenis van de diamant niet bij iedereen even bekend. Het Diamant Museum Amsterdam onthult met films, foto’s, sierraden, historische documenten en natuurlijk diamanten (echte en niet echte) de verhalen achter de diamant.

De tentoonstelling gaat terug in de tijd en legt uit hoe de diamanten worden gevormd en verwerkt. Je ontdekt er hoe de passie van de mens voor diamanten zich heeft ontwikkeld en welke rol macht en rijkdom hierin spelen. Zo heeft het Diamant Museum Amsterdam een prachtige historische collectie met oude wapens en replica’s van tiara's en kronen. Daarnaast is er een unieke permanente collectie met beroemde stukken zoals de het Katana zwaard (Japans) van Murano glas met 1967 diamanten en 494 robijnen, de kleinste diamant ooit geslepen, en de diamant Ape Skull. Deze schedel bevat 17.000 briljante diamanten en is geïnspireerd op de met diamanten ingelegde menselijke schedel van Damien Hirst.

Het Diamant Museum Amsterdam is zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed te bereiken. Er is een parkeergarage tegenover Het Concertgebouw. Met het openbaar vervoer kun je vanaf Amsterdam Centraal lijn: Tram 2, 5 en 12 of Bus 347, 357 en 397 nemen.

Kijk voor meer informatie op de website van Diamant Museum Amsterdam.

Paulus Potterstraat 8
1071 CZ Amsterdam