Kom spelen bij Kinderspeelboerderij 't Bukske in Valkenburg!

Net buiten het centrum van Valkenburg vind je Kinderspeelboerderij 't Bukske, de perfecte plek voor een heerlijk dagje uit voor jong en oud! Met verschillende boerderijdieren en een grote binnen én buitenspeeltuin.

  • 2 tickets voor Kinderspeelboerderij 't Bukske + drankje en zakje chips, t.w.v. €18.
  • De voucher is geldig op de door jouw gekozen dag.
  • Locatie: Hekerbeekweg 84, 6301ES Valkenburg.

  • Maak kennis met verschillende boerderijdieren.
  • Met binnen- en buitenspeeltuin.
  • Kom racen op de skelterbaan.
  • Met een prachtig buitenterras met uitzicht over het heuvelland.
  • Een heerlijk dagje uit voor jong en oud!

  • Gratis toegang voor kinderen tot 2 jaar en personen vanaf 13 jaar.

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de vouchers(s) op je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Kijk op de website van Kinderspeelboerderij 't Bukske voor de actuele informatie en openingstijden.

Hekerbeekweg 84 -
6301ES Valkenburg

Kinderspeelboerderij 't Bukske

Net buiten het centrum van Valkenburg vind je Kinderspeelboerderij 't Bukske, de perfecte plek voor een heerlijke dag uit voor jong en oud. De kinderen kunnen hier naar hartenlust spelen in de binnen -en buitenspeeltuin, kennismaken met de verschillende boerderijdieren én racen op de skelterbaan. Ze zullen zich geen moment vervelen!

Daarnaast beschikt Kinderspeelboerderij 't Bukske ook over een prachtig buitenterras met uitzicht over het heuvelland. Neem lekker plaats en geniet bijvoorbeeld van een vers kopje koffie, een verfrissend drankje met een borrelplank of een heerlijke pizza. Volwassene kunnen heerlijk genieten terwijl hun kinderen kunnen spelen, de perfecte plek combinatie voor een geslaagde dag!

Kijk voor meer informatie op de website van Kinderspeelboerderij 't Bukske.