2 tickets voor Peace, Love & Music Festival bij Molenvlietpark in Woerden!
Maak kans op €1000 euro!

Op zondag 2 oktober 2022 komt het internationale Peace, Love & Music Festival naar Molenvlietpark in Woerden! Met indrukwekkende optredens wordt het publiek meegenomen naar de eind jaren '60 en begin jaren '70!

Maak kans op €1000 euro!

  • 2 tickets voor Peace, Love & Music Festival bij Molenvlietpark in Woerden, t.w.v. €55.
  • De voucher is geldig op zondag 2 oktober 2022.
  • Locatie: Molenvlietpark, Woerden.

  • Unieke aankleding met een XL podium.
  • De beste internationale tributebands brengen het festival naar een hoog niveau.
  • Muziek van o.a. Eagles by The Eagles, Joe Cocker, Jimi Hendrix en Bruce Springsteen.
  • Food area, zitplaatsen en merchandise stands maken dit festival compleet.

  • Deuren open om 11:30 uur.
  • Het programma begint om 12:30 uur.
  • Bekijk de line-up bij meer informatie.
  • Gratis parkeren.

  • Je voucher is je entreebewijs. Download deze op je smartphone of print deze uit.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Kijk op de website van Artists & Bands voor de actuele informatie en openingstijden.

Molenvlietpark - -
- Woerden

Peace, Love & Music Festival Woerden

Op zondag 2 oktober 2022 komt het internationale Peace, Love & Music Festival naar het festivalterrein bij Breezze in Brielle. Met indrukwekkende optredens van No. 1 tributes CCR by Cosmo's Foger-T, Eagles by The Eagles Tribute Band, Joe Cocker by Joe Undercover, Jimi Hendrix bij Electric Gypsies, Bruce Springsteen by The Boss Brothers, The All Time Blues Experience en Woodstock All Stars wordt het publiek meegenomen naar de Love and Peace vibe en state of mind van de eind jaren '60 en begin jaren '70. Niet alleen het prachtige festivalterrein met unieke aankleding en XL-podium, maar ook het uitgebreide aanbod van Food & Drinks, ruim voldoende zit- en staanplaatsen, schone toiletten en diverse merchandise stands zorgen voor de ultieme Peace, Love & Music-beleving.

  • C.C.R. by Cosmo's Forget-T
  • The Eagles Tribute Band
  • Joe Cocker by Joe Undercover
  • Bruce Springsteen by The Boss Brothers
  • Woodstock All Stars
  • Jimi Hendrix by Electric Gypsies
  • The All Time Blues Experience

Kijk voor meer informatie op de website van Artists & Brands.