Een luxe rondvaart van Amsterdam Boat Experience!

Een prachtige rondvaart door de Amsterdamse grachten. Leer meer over de geschiedenis van de stad en bekijk de mooiste monumenten! Geniet van de zon, grachten en het uitzicht!

Diverse locaties

t.w.v. € 39,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor 1 uur rondvaart bij Amsterdam Boat Experience, t.w.v. €39.
  • De voucher is geldig vanaf 1 april 2022 t/m 30 september 2022, op alle dagen van de week.
  • Opstapplaats: Anne Frank Huis (Prinsengracht 263-267) of Rijksmuseum (Museumstraat 1).

  • Relax en ontdek Amsterdam op een unieke manier vanaf het water.
  • Vaar door de befaamde 17e eeuwse grachten langs speciale historische hoogtepunten.
  • Amsterdam Boat Experience vaart met 100% elektrische sloepen.
  • Een Luxueuze en informatieve activiteit.

  • De tickets zijn geldig tijdens regulieren openingsdagen en in het weekend.
  • De schippers en hostessen zijn te herkennen aan de fel oranje shirts/jassen.
  • De tour wordt gegeven in het Engels.
  • Kinderen tot 3 jaar mogen gratis mee!
  • Voor kinderen van 3 t/m 10 jaar kun je op de betalingspagina kindertickets kopen voor €7 per ticket i.p.v. €11,50 per ticket.
Tickets bijkopen

  • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
  • Reserveren is verplicht, de instructie vind je op de gewonnen vouchers.
  • Als je de veiling wint ben je verplicht deze te betalen.
  • Na aankoop is annuleren niet mogelijk via Amsterdam Boat Experience.
  • Kijk op de website van Amsterdam Boat Experience voor de actuele informatie en de openingstijden.
  • Roken aan boord is niet toegestaan.
  • Reserveer met maximaal 6 vouchers per boot.

Amsterdam Boat Experience - Rondvaart (1 uur)

Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Iedere dag varen er luxe en stoere sloepen vanaf het Anne Frank huis door de grachten van Amsterdam. Een betere manier om Amsterdam te verkennen dan zonnend in een boot met een drankje is er volgens ons niet. Mocht het weer een beetje tegenzitten dan zorgen de speciale transparante kappen ervoor dat je alsnog kan genieten van de prachtige stad.

De bevlogen schipper is tevens gids en vertelt je leuke weetjes en alles over de rijke historie die Amsterdam heeft opgebouwd. De duur van de rondvaart is 60 minuten en zal zich voornamelijk in de grachtengordel van Amsterdam afspelen. Geniet vanaf het water van verschillende bezienswaardigheden. De sloepen zijn elektrisch en vertrekken iedere 30 minuten. Reserveer tijdig jouw rondvaart via de link in de gewonnen voucher en geniet van de verkenning op het water!

De vaarroute

De boottocht start bij de Prinsengracht en vervolgt haar weg naar de Amstel, langs de Hermitage. Geniet van Amsterdamse historie: Carré, de bekende romantische Magere Brug, Herengracht en de 7 bruggetjes, daarna via de Leliegracht naar het Anne Frank huis.

Kijk voor meer informatie op de website van Amsterdam Boat Experience.

Prinsengracht 267
1016GV Amsterdam

Museumstraat 1
1071XX Amsterdam