Kom 2 uur skiën of snowboarden bij De Uithof!

Waan je even op wintersport bij De Uithof in Den Haag. Kom 2 uur lang skiën of snowboarden op de 211 meter lange piste!

's-Gravenhage, Zuid-Holland

t.w.v. € 40,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 uur pistetoegang voor 2 personen bij de Uithof, t.w.v. € 40.
  • Geldig van 1-11-2020 t/m 31-3-2021 (Niet geldig tijdens vakantieperiodes en feestdagen).
  • Locatie: De Uithof (Jaap Edenweg 10, 2544 NL Den Haag).

  • 211 meter lange piste aan sneeuwpret!
  • 365 dagen per jaar echte sneeuw van geweldige kwaliteit door de constante verzorging.
  • Beginner? Geen probleem! Er zijn bandliften aanwezig.
  • Krijg het echte wintersport gevoel terwijl je van de pistes scheurt!
  • Gratis parkeren.
  • Een leuk dagje uit samen met een vriend(in)!

  • De tickets zijn niet geldig tijdens vakanties en/of feestdagen.
  • Beschik je niet over skikleding? Dan kun je dit ook huren bij De Uithof.
  • Het dragen van een helm is verplicht t/m 16 jaar
  • Niet geldig tijdens vakantieperiodes en feestdagen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher is je betaalbewijs. De officiële entreetickets ontvang je na reserveren via de mail. Meer informatie vind je na het winnen op de gewonnen voucher.
  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht, op de voucher vind je meer informatie.
  • Kijk op de website van De Uithof voor de actuele informatie en de openingstijden.

De Uithof, meer dan alleen indoor sneeuwhal!

De Uithof is niet alleen een plek om heerlijk van de sneeuw te genieten. Een geweldige kartbaan, ijsbaan, klimwand en nog veel meer zal je in dit enorme sport- en evenementencentrum vinden! Speel een sensationele lasergame missie met unieke effecten. Bij De Uithof is voor iedereen wel wat te beleven!

In de sneeuw

Ben je fan van wintersport, maar wil je wel in eigen land blijven? Sta je het liefst het hele jaar door wel even op een snowboard of ski's? Dan is een dagje Uithof echt iets voor jou! Wanneer je bovenop de piste staat van deze indoor sneeuwhal krijg je zo weer het gevoel alsof je in het buitenland staat. Heb je geen zin om te wachten op de sneeuw? Geen probleem! De sneeuwhal is het hele jaar door open. Op een warme zomerdag kan je hier ook lekker afkoelen! Het dragen van warme kleding wordt wel aangeraden. Het is immers -8 graden Celsius op de piste.

Openbaar vervoer of met de auto?

Kijk voor meer informatie op de website van De Uithof.

Jaap Edenweg 10
2544 NL 's-Gravenhage