Beau Monde El Dorado armband in goud of zilver!
El Dorado armbanden van Beau Monde bij Ticketveiling.nl. Mis deze fashion veiling niet en win jouw armband met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
- Verzending binnen 3-5 werkdagen na betaling.
Mooie El Dorado amband van Beau Monde in goud of zilver, ter waarde van € 95.
- Het product wordt automatisch verzonden na betaling.
- Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel.
- Zorg ervoor dat het adres goed in jouw profiel staat.
- Je kunt een ander afleveradres invoeren tijdens de betaling.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product.
- Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening.
Beau Monde
De collectie van Beau Monde bestaat uit prachtige sieraden van uitzonderlijke kwaliteit. In de sieraden van Beau Monde zijn onder andere briljante en gekleurde edelstenen verwerkt. De sieradencollecties zijn gemaakt van o.a. sterling zilver en 14 karaat goud. De collectie is hip, elegant, stoer en sportief. Kortom, voor ieder wat wils.
Materiaal: Zilver
Kleur: Zilver of geelgoud verguld.
Lengte: 19 cm
Breedte: 7 mm