ZooParc Overloon

ZooParc Overloon

ZooParc Overloon
ZooParc Overloon
ZooParc Overloon
ZooParc Overloon
ZooParc Overloon
ZooParc Overloon
ZooParc Overloon
ZooParc Overloon

In ZooParc Overloon is er altijd iets te beleven. Ga op ontdekkingsreis met je eigen dierengids. Zoek alle dieren in de verschillende gebieden en los de vragen en puzzels op. Met 8 expeditie gebieden kom je over allerlei gebieden wat te weten. Start in het hoofdkwartier, wandel tussen de pinguïns op Boulders Beach, spring met kangoeroes in de Outback, ontmoet bijzondere dieren in de Amazone, sta oog in oog met tijgers in Jangalee, beleef een Afrikaans avontuur in Ngorongoro, laat je omringen door maki's in Itampolo en kom op expeditie in Zuid-Amerika!

Voederpresentaties
In het park zijn er dagelijkse voederpresentaties. Bijna ieder uur kun je genieten van een voederpresentatie. Bekijk hoe leeuwen en wilde honden worden gevoerd, ontdek giraffen van heel dichtbij terwijl ze takken gevoerd krijgen en bewonder hoe de Afrikaanse pinguïns een lekker visje voorgeschoteld krijgen.

Het park is rolstoeltoegankelijk. Je hebt de mogelijkheid om een rolstoel te huren. Huisdieren en hulphonden zijn niet toegestaan i.v.m. de dieren in het park.

In de zomermaanden heeft het park langere openingstijden. Bekijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van ZooParc Overloon.

Stevensbeekseweg 21
5825 JB Overloon

maandag
09:30 - 17:30
dinsdag
09:30 - 17:30
woensdag
09:30 - 17:30
donderdag
09:30 - 17:30
vrijdag
09:30 - 17:30
zaterdag
09:30 - 17:30
zondag
09:30 - 17:30