Grotten van Han

Grotten van Han

Tickets Grotten van Han met korting

Bezoek de Grotten van han (officiële naam Domaine des Grottes de Han) en ervaar een avontuur als geen ander. De Grotten van Han bezoeken biedt een fascinerende reis door een indrukwekkend ondergronds landschap, met druipsteenformaties en een onderaardse rivier. Tijdens je bezoek kun je kiezen voor Grotten van Han rondleidingen, waar deskundige gidsen je alles vertellen over de historie en geologie van deze grotten. Een mooie attractie die je niet mag missen is het 360° spektakel 'Origin'.

De Grotten van Han zijn omgeven door een prachtig Wildpark, waar je de kans krijgt om wilde dieren in hun natuurlijke habitat te zien. Je kunt het Wildpark te voet of met de Safari-car ontdekken.

Een bezoek aan de Grotten van Han is een leuke en educatieve activiteit voor het hele gezin. Plan je avontuur vandaag nog!

Hoe lang duurt een bezoek aan de Grotten van Han?

Place Théo Lannoy 2
5580 Grotten van Han

maandag
10:00 - 17:00
dinsdag
10:00 - 17:00
woensdag
10:00 - 17:00
donderdag
10:00 - 17:00
vrijdag
10:00 - 17:00
zaterdag
10:00 - 17:00
zondag
10:00 - 17:00