Restaurant Gouden Leeuw

Restaurant Gouden Leeuw

Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw
Restaurant Gouden Leeuw

Restaurant de Gouden Leeuw is gevestigd in het prachtige geulstadje Valkenburg, in het zuiden van Nederland. Ze bieden een gevarieerd menu met heerlijke gerechten, bereidt met verse en lokale ingrediënten. Dankzij het sfeervolle restaurant en het attente personeel heb jij gegarandeerd een ontspannen avond uit.

Menukaart

Bij restaurant Gouden Leeuw kun je terecht voor een lunch, diner en borrel. Er is een ruime keuze aan culinaire gerechten. Begin bijvoorbeeld met een heerlijk soepje of kies voor de rundercarpaccio. Daarna heb je keuze uit vlees-, vis en vegetarische gerechten. Deze gerechten worden geserveerd met garnituur, friet en mayonaise. De kaart biedt ook heerlijke pasta's en maaltijdsalades aan. Zo is er voor ieder wat wils.

De lunchkaart bestaat uit mooie klassiekers met o.a een croque monsieur, broodje gerookte zalm en het 'lunch' uurtje bestaande uit vers molenaarsbrood met ham en/of kaas, spiegelei, kroket en een kopje soep.

Kom je liever alleen borrelen? Geen probleem! Met een kaart vol lekkere snacks zoals bitterballen, nacho's of een volledige borrelplank maakt de Gouden Leeuw jouw borrel helemaal compleet.

De uitgebreide wijn- en dranken kaart maakt jouw avond nog completer. Een selectie van mooie wijnen, bieren van de tap, bieren op fles en cocktails geven iedereen de keuze om extra te genieten.

Restaurant Gouden Leeuw gelooft dat iedere gast een unieke culinaire ervaring verdient. Zij streven naar perfectie in ieder gerecht dat zij serveren.

Kijk voor meer informatie op de website van Restaurant Gouden Leeuw.

Grotestraat Centrum 49
6301CW Valkenburg

maandag
14:00 - 22:00
dinsdag
14:00 - 22:00
woensdag
14:00 - 22:00
donderdag
14:00 - 22:00
vrijdag
14:00 - 22:00
zaterdag
13:00 - 22:00
zondag
13:00 - 22:00