Archeon

Archeon

Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon
Archeon

Tickets Archeon met korting

Ontdek het Archeon in Alphen aan den Rijn, een fascinerend historisch museum waar de geschiedenis tot leven komt! Dit openluchtmuseum biedt een perfecte mix van educatief en plezier, ideaal voor een onvergetelijk dagje uit met het hele gezin.

In het Archeon reis je door verschillende tijdperken, van de prehistorie tot de middeleeuwen. Er zijn talloze activiteiten te beleven, zoals boogschieten, brood bakken en het verkennen van oude huizen en werkplaatsen. Daarnaast organiseert het Archeon regelmatig speciale evenementen en hebben ze iedere dag diverse demonstraties, zoals een gladiatorshow.

Kijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van het Archeon.

Is het Archeon ook te bezoeken in de regen?

In het Archeon staan 43 huizen en gebouwen. Daarnaast heeft het Archeon uitstekende horeca gelegenheden. Je hoeft daarom niet bang te zijn voor een nat pak.

Mogen er honden op het park?

Ja, er mogen honden op het park, mits aangelijnd. Je betaald €3,50.

Voor welke leeftijd is het Archeon geschikt?

Stoere ridders, lieve dieren, een geweldige speeltuin en een doolhof vinden alle kinderen leuk. Daarnaast kunnen ze prehistorische muziek maken, meedoen aan de middeleeuwse kinderspelen of exerceren met een Romeinse soldaat. Er is dus genoeg te doen voor iedereen! Bekijk ons dagprogramma voor alle leuke activiteiten en de spectaculaire shows die er dagelijks in Archeon te doen zijn. Archeon een dag vol plezier en vermaak voor het hele gezin!

Mag ik zelf een zwaard of wapens meenemen naar het Archeon?

Helaas, hiervoor heeft het Archeon geen toestemming.

Hoe lang duurt een bezoek aan het Archeon?

Een bezoek aan het Archeon duurt gemiddeld 3 tot 5 uur, afhankelijk van de activiteiten en demonstraties die je wilt bijwonen.

Beleef het Archeon met korting bij Ticketveiling.nl!

Wil jij een avontuurlijke dag beleven bij het Archeon in Alphen aan den Rijn? Profiteer dan van geweldige kortingen op Ticketveiling.nl. Wacht niet langer en scoor je tickets met korting via Ticketveiling.nl!

Staat het Archeon er niet tussen? Schrijf je hieronder in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van nieuwe veilingen en de laatste kortingsacties!

Archeonlaan 1
2408 ZB Alphen aan den Rijn

maandag
10:00 - 17:00
dinsdag
10:00 - 17:00
woensdag
10:00 - 17:00
donderdag
10:00 - 17:00
vrijdag
10:00 - 17:00
zaterdag
10:00 - 17:00
zondag
10:00 - 17:00