Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Ga naar Elysium om te ontspannen
  • TicketVeiling Elysium
  • Ga naar de sauna in Bleiswijk
  • Relaxen in de sauna
  • Vind rust in wellnessresort Elysium
  • Bijkomen in wellnessresort Bleiswijk
  • Volledig ontspannen in de sauna
  • Volledig bijkomen in de sauna

Sauna entree voor één persoon bij Wellnessresort Elysium in Bleiswijk

Bleiswijk - De diversiteit van de faciliteiten en sferen bij Elysium is verbluffend. Van tropische watervallen dwaal je ontspannen naar de Arabische sferen, via het strand en de Finse kelosauna’s naar het trendy restaurant Puur. Geniet van de vele binnen- en buitenbaden, het lekkere eten in de verschillende restaurants en de mooie rustruimtes. Dit wellnessresort biedt écht voor ieder wat wils! Eenmaal, andermaal, enjoy!

 

Huidig bod

15

Bied mee

Plaats autobod

Elysium

Inhoud van de veiling
1 entreeticket voor Wellnessresort Elysium in Bleiswijk
(t.w.v. € 33,50)


Highlights
- Meeste sauna’s, stoom- en zwembaden van Nederland.
- Sfeervolle en wereldse inrichting.
- Dichtbij Rotterdam en Den Haag, gelegen in een groot natuurgebied.
- Grote groene tuin omgeven door bossen.
- Prachtige stijlvolle Hamam.
- Divers culinair aanbod met 3 verschillende restaurants voor onder andere á la carte en buffet.
- Verwen jezelf extra met een kwaliteitsmassages of schoonheidsbehandelingen.
- Voor de prijs die je per voucher betaalt kan je extra vouchers bijkopen! Je betaalt slechts 1 x administratiekosten.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling. 
Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Op vrijdag, zaterdag, zondag en badkledingdagen geldt een toeslag van € 4,95 p.p. te voldoen bij Elysium.
Iedere maandag is het badkledingdag bij Elysium.
De voucher kan niet worden gebruikt in combinatie met andere acties.
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Elysium.
Damesdagen (zonder badkleding) zijn iedere laatste donderdag van de maand.

Locatie: Wellnessresort Elysium
Adres: Kooilaan 1, 2665 KR Bleiswijk

Gebruiksinformatie

Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen".
Online reserveren is verplicht o.b.v. beschikbaarheid, volgens de voorwaarden die vermeld staan op het e-ticket
Reserveer tijdig! Voor deze actie geldt per dag een beperkte beschikbaarheid.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Extra opties ​
- Badjas en handdoeken zijn te huur en slippers kun je kopen bij de receptie.

​Exclusief
€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl
Op vrijdag, zaterdag, zondag en badkledingdagen geldt een toeslag van € 4,95 p.p. te voldoen bij Elysium.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief. 


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Wellnessresort Elysium
Elysium, hét mooiste wellnessresort voor totale ontspanning in Nederland, is gelegen in een prachtig natuurgebied, vlakbij Rotterdam. Elysium beschikt onder andere over meer dan vijfentwintig verschillende sauna’s, waaronder een zuurstofsauna, Russische banja en een Marakesh sauna. In diverse sauna’s kunt u unieke opgietsessies ondergaan. Ontdek de lagune met heuse waterval. Verder beschikt Elysium over negentien binnen- en buitenzwembaden waaronder een uniek Spiritueel Bad, een openlucht zoutwaterbad, jacuzzi’s en een authentieke Turkse hammam waar u een badritueel kunt ondergaan! Ook de innerlijke mens komt in Elysium aan zijn trekken met drie culinaire restaurants voor verschillende wensen en smaken. Verwen uzelf met een van de vele internationale beautybehandelingen en massages. Elysium staat garant voor een compleet gevoel van welzijn!

“De Tuin van Bezinning”
Overal waar je om je heen kijkt zie je groen, “De Tuin van Bezinning” met maar liefst zes nieuwe sauna’s! Bij iedere sauna hebt je  het gevoel dat je in de tuin zit, de lekkerste geuren uit de natuur komen letterlijk je neus in! De tuin is aangelegd met prachtige dennenbomen, berkenbomen en de prachtigste grassen. De nieuwe sauna’s hebben verschillende temperaturen, om een goede saunaronde op te bouwen. De meest milde sauna is 50 graden Celsius. Alle elementen van de tuin kun je terug vinden in de sauna’s. Zo is er een bamboe sauna, een sandelhout sauna, een dennen sauna, een berken sauna, een alpenkruidensauna en een opgietsauna. 

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 15

    13:09:05 C Nijland

  2. 2
    € 14

    13:08:10 DoutzenKarels

  3. 3
    € 11

    13:08:07 B Fennis

  4. 4
    € 10

    13:06:50 C.J.

  5. 5
    € 9

    13:06:11 Aaltjesnoeks

  6. 6
    € 8

    13:05:25 M Oerlemans

  7. 7
    € 7

    13:02:24 Rossum

  8. 8
    € 6

    13:01:19 Essennn

  9. 9
    € 5

    13:01:07 M Oerlemans

  10. 10
    € 4

    12:59:42 C.J.



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.