8 dagen lang genieten in een 6-persoons safaritent in Frankrijk of Italië!!

    € 350
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor min. 2 tot max. 6 personen.

    Diverse locaties.

    2 maart t/m 5 juli & 2 september t/m 29 oktober 2018

    Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail.

    8 dagen lang verblijf in een luxe safaritent voor maximaal 6 personen ter waarde van € 350 op een camping naar keuze.

    Geldig op de data 2 maart t/m 5 juli & 2 september t/m 29 oktober 2018
    • € 50 schoonmaakkosten per verblijf, welke vooraf door Vodatent worden gefactureerd.
    • € 3 per persoon per nacht, te voldoen bij inchecken. Bestaande uit toeristenbelasting, milieuheffing, campinggas en elektra.
    • Dit arrangement is op basis van eigen vervoer.
    • Dit arrangement is voor in het laagseizoen. Het is wel mogelijk om de voucher in het hoogseizoen te gebruiken maar dan wordt er een toeslag per nacht berekend.
    • Extra toeslagen bij verblijf tijdens het hoogseizoen:
      Frankrijk
      - 1 juni t/m 5 juli geen bijbetaling
      - 6 juli t/m 13 juli € 49 per nacht
      - 14 juli t/m 20 juli € 59 per nacht
      - 21 juli t/m 14 augustus € 69 per nacht
      - 15 augustus t/m 21 augustus € 59 per nacht
      - 21 augustus t/m 1 september € 49 per nacht
      Italië
      - 1 juni t/m 5 juli € 10 per nacht
      - 6 juli t/m 13 juli € 59 per nacht
      - 14 juli t/m 20 juli € 69 per nacht
      - 21 juli t/m 14 augustus € 79 per nacht
      - 15 augustus t/m 21 augustus € 69 per nacht
      - 21 augustus t/m 1 september € 69 per nacht
    • De camping naar keuze geef je door aan Vodatent bij de reservering. Dit is op basis van beschikbaarheid.
    Het is mogelijk om meerdere vouchers te kopen en je verblijf te verlengen op basis van beschikbaarheid. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Je verblijft een week lang in een luxe safaritent met een zee aan ruimte.

      • De campings hebben leuke faciliteiten voor het hele gezin.

      • Maak gebruik van de gratis WiFi.

      • Alle campings zijn beoordeeld op Zoover met een 8,1 of hoger.

      • Met bijbetaling ook geldig tijdens de schoolvakantie.

      • Er worden extra kosten gerekend, zie 'Exclusief'.

      ''Heerlijke plek om te onthaasten'' - Yvonne Kiel - Camping La Jaurie
       8 juni 2017 -''Wij maakten gebruik van de safari-tent. Wat een heerlijke plek om te zijn. Uitzicht op groene heuvels, een mooie eikenboom om de ergste zon te weren. Heel veel privacy. Een heel goed en warm bed. Gezellige schapen grazen rondom de tent en iets verder lopen de ezels. Even wennen aan het droogtoilet maar het werkt. Chapeau voor het relaxte leven wat Marcel, Madelinde, Janneke en Tobias leven en uitstralen. We komen graag terug, ook naar de safari-tent.''

      ''Fijne, rustige camping in een schitterende omgeving'' - A.van Rijn - Camping Le Rotja
      24-08-2017 - ''Le Rotja is een kleinschalige camping met veel Nederlandse bezoekers. Er is een klein maar schoon en prettig zwembad, het sanitair wordt heel goed schoongehouden, het is een camping met veel schaduw door de bomen. Broodservice is uitstekend, campingeigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam. De camping ligt in een schitterend deel van de Franse Pyreneeën, waar veel mogelijkheden zijn voor gevarieerde activiteiten: van het beklimmen van de berg de Canigou, het maken van aantrekkelijke wandelingen, tot het bekijken van een bijzonder grottencomplex of de vele ommuurde stadjes met ambachtelijke producten. De Middellandse zee ligt op 1,5 uur rijden, de kustplaatsen zijn goed te bezoeken. Ook Girona en Figueres met het Dalimuseum zijn op reisafstand. Een auto en plezier in rijden is wel een voorwaarde. De camping heeft vier ingerichte tenten, die eenvoudig, ruim en comfortabel zijn, met prettige bedden en een prachtige ruime veranda.''

      ''Geweldig!'' - AJL van Zoggel - Centro Vacanze San Marino
      30 augustus 2016 - ''Prachtige camping, heel veel groen. Leuk zwembad, enthousiaste animatie die echt hun best deden om leuke dingen te organiseren. Sportvelden, theater waar 's avonds shows werden gegeven. Speeltuintje. Mooie omgeving en de zee op 20 minuten rijden. Het sanitair werd 3 maal per dag schoongemaakt en ook was er voldoende warm water. Zelfs heet om af te wassen. de eigenaar van de camping, maar ook het personeel zijn stuk voor stuk erg vriendelijk en behulpzaam. Ook het restaurant bij de camping was goed! Kortom: superfijne vakantie gehad op deze fantastische camping.''

      Vodatent

      De luxe safaritenten van Vodatent staan op gezellige (gezins)campings in Frankrijk en Italië. Je hoeft eigenlijk helemaal niets mee te nemen, want de safaritent is van alle gemakken voorzien. Je vindt er een rijdende keuken, comfortabele bedden, een luifel met loungeset en nog veel meer. De safaritenten zijn circa 40m2 en je kunt hier maximaal met 6 personen verblijven. Het allermooiste is dat je de tent zelf niet op hoeft te zetten!
      Alle campings liggen zeer centraal en bevinden zich in de buurt van leuke pretparken, winkelcentra en andere activiteiten. Er is dus genoeg te doen! Maak een mooie wandeltocht door een groen landschap, doe een dagje dierentuin of bezoek een leuke stad in de nabije omgeving.
      Neem voor algemene vragen of meer informatie contact op met Vodatent info@vodatent.com / 0186 820 996

      Alle genoemde campings/vakantieparken beschikken over de volgende faciliteiten:
      - Wifi.
      - Zwembad.
      - Recreatieteam (alleen in het hoogseizoen).
      - Restaurant/snackbar/cafetaria.
      - Speeltuin/mogelijkheid tot sporten.
      - Minimarkt/winkel.
      - Wasmachines.

      Campings

      De locaties waaruit gekozen kan worden;
      - Camping Le Rotja, Lanquedoc-Roussillon, Frankrijk
      - Camping de La Bonnette, Midi Pyrenees, Frankrijk
      - Dun le Palestel, Creuse, Frankrijk
      - Camping La Bucherie, Dordogne, Frankrijk
      - Camping Le Stade Courant, Aquitaine, Frankrijk
      - Chateau de Satenot, Bourgogne, Frankrijk
      - Camping La Jaurie, Limousin, Frakrijk
      - Centro Vacanze San Marino, San Marino, Italië

      Algemene informatie safaritent

      Maximaal aantal personen: 6
      Oppervlakte: 40m2
      Slaapcabines: 2
      Bedden: 2 stapelbedden, 1 tweepersoonsbed (140x200cm)
      Keuken met 4 pits thermisch beveiligd gastoestel
      Servies
      Loungeset
      Koffiezetapparaat
      Waterkoker
      Kacheltje
      Kussens en dekbedden

      Inchecken: Vanaf 15:00 uur
      Uitchecken: Voor 10:00 uur

      De safaritenten van Vodatent zijn van alle luxe voorzien. Er is een rijdende keuken aanwezig die je gemakkelijk van binnen naar buiten verplaatst. Servies is aanwezig en hoef je niet van huis mee te nemen. Aan de achterzijde van de safaritent vind je 2 slaapcabines met 2 comfortabele stapelbedden en 1 tweepersoonsbed. In de slaapcabines, in het woongedeelte en onder de luifel is er elektriciteit.  Ook buiten kun je heerlijk toeven op de loungeset of aan een hoge tafel die je ook binnen kunt gebruiken. Voor stromend water en sanitaire voorzieningen kun je terecht op de daarvoor aangewezen locaties op de camping.

      Kijk voor meer informatie op de website van Vodatent.
      € 7,- per lakenpakket op de Franse campings
      € 9,- per lakenpakket op de Italiaanse camping
      € 5,- per huisdier
      € 2 per kinderstoel en campingbedje per nacht.
      Extra nachten bij te boeken voor reguliere prijs tijdens reserveren.
      • Je ontvangt de voucher na betaling direct per e-mail.
      • De voucher vind je ook in je profiel bij Mijn veilingen.
      • Je voucher is je betalingsbewijs, print deze uit en neem hem mee.
      • De arrangementen zijn op basis van beschikbaarheid. Wil je er zeker van zijn dat de camping en periode van jouw voorkeur nog beschikbaar zijn? Kijk dan op www.vodatent.com of stuur een e-mail naar info@vodatent.com.