Geniet in de lente van een weekend of midweek weg in een Oase Chalet van Ermerstrand!

    € 175
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Erm (Steenbakkersweg 3, 7843 RM).

    Keuze uit meerdere data, zie beschikbare opties.

    Verblijf een weekend of midweek in een Oase Chalet voor 4 personen (t.w.v. € 175).

    • € 1,80 lokale heffingen per persoon per nacht.
    • € 55 schoonmaakkosten.
    • € 1 per afvalmunt.
    • € 3,50 poliskosten ad.
    • 1,5 % schadelogiesverzekering van de originele huursom.
    • 21% assurantiebelasting (over de poliskosten en schadelogiesverzekering).
    • € 100 borg Oase Chalet.
    • € 25 borg slagboompas.
    • € 7,95 bedlinnen per persoon.

    Extra opties

    Huisdier: € 5 per nacht. Alleen in overleg
    Huur kinderbed, kinderstoel, badje € 7 per eenheid.
    Keuze uit de onderstaande data*:
    - Weekend van 27 t/m 30 april 2018.
    - Midweek van 30 april t/m 4 mei 2018.
    - Weekend van 4 t/m 7 mei 2018.
    - Midweek van 14 t/m 18 mei 2018.
    - Weekend van 25 t/m 28 mei 2018.
    - Midweek van 28 mei t/m 1 juni 2018.
    - Weekend van 1 t/m 4 juni 2018.
    - Midweek van 4 t/m 8 juni 2018.
    - Weekend van 8 t/m 11 juni 2018.
    - Midweek van 11 t/m 15 juni 2018.
    - Weekend van 15 t/m 18 juni 2018.
    - Midweek van 18 t/m 22 juni 2018.
    - Weekend van 22 t/m 25 juni 2018.
    - Midweek van 25 t/m 29 juni 2018.
    - Weekend van 29 juni t/m 2 juli 2018.
    - Midweek van 2 t/m 6 juli 2018.

    * Reserveren op basis van beschikbaarheid.
      • De omgeving is bosrijk en zonder twijfel prachtig te noemen, een fietstocht of lange boswandeling rondom het park is dan ook zeker een aanrader!

      • Het vakantiepark ligt aan een groot meer.

      • De Oase Chalet is van alle gemakken voorzien.

      • Ermerstrand ligt vlakbij Wildlands Adventure Zoo Emmen en Attractiepark Slagharen.

      • Kinderen kunnen gratis spelen in het overdekte speelparadijs Dol-Fijn.

      • De auto kan op korte afstand van de Oase Chalet worden geparkeerd.

      • Er worden extra kosten gerekend, zie 'Exclusief'.

      Recreatiepark Ermerstrand

      Wil je met je vrienden of familie genieten van een vakantie in eigen land? Dan is Ermerstrand dé perfecte locatie! Je vindt het recreatiepark aan de rand van Erm, een klein dorpje niet ver van Emmen en de Duitse grens. Het park ligt aan een groot meer, hierdoor heb je overal een prachtig uitzicht over het water. Je kunt bij de recreatieplas heerlijk luieren op het strand, maar ook diverse watersportactiviteiten beoefenen zoals zwemmen, waterskiën en karpervissen. Blijf je liever droog? Dan leent de omgeving zich perfect voor een wandeling of fietstocht. Op Ermerstrand is altijd iets te beleven, maar door de ruime opzet van het park is het ook de ideale plek om tot rust te komen.

      Belangrijke informatie Oase Chalet

      - Geschikt voor maximaal 4 personen.
      - De auto kan op korte afstand van de Oase Chalet worden geparkeerd.
      - In alle chalets is een 2-persoonsbed en een stapelbed aanwezig.
      - De verplichte schadelogies- verzekering dekt alleen de schade die niet met opzet is veroorzaakt.

      Kijk voor meer informatie op de website van Ermerstrand

      • De voucher(s) vind je ook in je account bij 'Mijn veilingen'.
      • Kijk op de website van Ermerstrand voor actuele informatie en de openingstijden.