Geniet samen van een overnachting bij Hotel**** SnowWorld inclusief extra's!

    € 175
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Landgraaf (Witte Wereld 1, 6372 VG).

    Geldig t/m 30 september 2018.

    1 overnachting in een Comfort Room bij Hotel**** SnowWorld in Landgraaf (t.w.v. € 175).

    • 4 uur skipas.
    • Luxe ontbijtbuffet.
    • Materiaalhuur.
    • € 2,50 toeristenbelasting per persoon per nacht.
      • Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land!

      • In de ochtend staat er een heerlijk ontbijtbuffet voor jullie klaar.

      • Geniet van de brede pistes, professionele skiliften en van de verse sneeuw.

      • Maastricht, Valkenburg en Aken liggen op een steenworp afstand, hier kun je uitgebreid shoppen of genieten van de culturele bezienswaardigheden.

      • Het hotel ligt in het prachtige Zuid-Limburg waar je diverse wandel- en fietsroutes vindt.

      • € 5 parkeerkosten per nacht.

      Hotel**** SnowWorld

      Wil je het ultieme wintersportgevoel ervaren in eigen land? Dat kan! In het prachtige Zuid-Limburg vind je namelijk Hotel**** SnowWorld. Tijdens je verblijf overnacht je in een moderne Comfort Room en kun je in de ochtend genieten van een heerlijk ontbijt. Naast skiën of snowboarden is er nog veel meer te doen! Ga bijvoorbeeld fietsen in de mooie omgeving of een dagje shoppen in het nabijgelegen Maastricht.

      SnowWorld

      Altijd kraakverse sneeuw, uitdagende pistes, de beste après-ski en de heerlijkste barbecuegerechten: dat is SnowWorld. Daarbij heeft SnowWorld een zeer modern fitness-, wellness- en beautycentrum en Europa's grootste klimpark.

      Kijk voor meer informatie op de website van SnowWorld