Geniet 1 week van een kampeervakantie op Ermerstrand!

    € 197
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 6 personen.

    Erm (Steenbakkersweg 3, 7843 RM).

    1 week in het hoogseizoen (tussen 23 juli en 31 augustus 2018).

    Een heerlijke kampeervakantie van 1 week voor maximaal 6 personen op een standaardplaats op de camping van Ermerstrand (t.w.v. € 197).

    • 1 parkeerplaats op een van de parkeerstroken buiten het kampeerveld.
    • Bijzettent.
    • Elektra (6 ampere).
    • Reserveringskosten.
    • € 1,80 lokale heffingen per persoon per nacht.
    • € 1 per afvalmunt.
    • € 0,50 per douchemunt (4 minuten).
    • € 25 borg slagboompas.
      • De campingplaats ligt vlakbij het mooie strand en meer van Ermerstrand.

      • De bosrijke omgeving leent zich perfect voor een wandeling of fietstocht.

      • Kinderen kunnen gratis spelen in het overdekte speelparadijs Dol-Fijn.

      • De sanitaire voorzieningen liggen pal naast de camping.

      • Het vakantiepark ligt vlakbij Wildlands Adventure Zoo Emmen en Attractiepark Slagharen.

      • Beoordeeld met een 8,3 op Zoover!

      Beoordeling Zoover
      8,3

      ''Super vakantie met hele mooie omgeving!'' - Pascal Simon
      14 december 2017-  ''Alles was super, ik heb een heerlijk karper visweekend gehad op het eiland.''

      ''Het was geweldig!'' - Terhalle
      5 september 2017 - ''Het park is netjes, het personeel denkt mee. Leuke horeca op het park en niet duur! Genoten van de omgeving en de mensen. Erg mooie omgeving om te fietsen. Wij komen zeker terug! Het was een geweldige vakantie!''

      ''Fantasties'' - Fam. Kruijssen
      31 augustus 2017 - ''Heerlijk genoten van een ontspannen vakantie. Vriendelijk personeel en er is genoeg te doen voor de kinderen. Top locatie met ~20km naar plopsa indoor(Coevorden) en ~10km Wildlife Adventure Zoo (Emmen) zeker de moeite waard.''

      Meer reviews vind je Zoover.
      Recreatiepark Ermerstrand
      Wil je met je vrienden of familie genieten van een vakantie in eigen land? Dan is Ermerstrand dé perfecte locatie! Je vindt het recreatiepark aan de rand van Erm, een klein dorpje niet ver van Emmen en de Duitse grens. Het park ligt aan een groot meer, hierdoor heb je overal een prachtig uitzicht over het water. Je kunt bij de recreatieplas heerlijk luieren op het strand, maar ook diverse watersportactiviteiten beoefenen zoals zwemmen, waterskiën en karpervissen. Blijf je liever droog? Dan leent de omgeving zich perfect voor een wandeling of fietstocht. Op Ermerstrand is altijd iets te beleven, maar door de ruime opzet van het park is het ook de ideale plek om tot rust te komen.

      Extra mogelijkheden
      Huisdier: € 5,- per nacht (met een maximum van € 75).
      Tweede bijzettent: € 5,- per nacht.
      Voorkeurskosten: € 15,-.
      Strandplaats toeslag (comfort of standaard): 15% van de huursom.

      Kijk voor meer informatie op de website van Ermerstrand
      • Kijk op de website van Ermerstrand voor actuele informatie en de openingstijden.