Geniet tijdens het hoogseizoen van een familievakantie in het prachtige Toscane!

    € 725
    € 0
    € 5 administratiekosten € 34.00 administratiekosten

    Italië - Camping Le Marze (Strada Provinciale 158, 58046 Marina di Grosseto).

    Keuze uit meerdere data, zie beschikbare opties.

    8-daags verblijf voor 1 tot 4 personen in een compleet uitgeruste huurtent op Camping Le Marze (t.w.v. circa € 725).

    • Gebruik huurtent en volledige inventaris.
    • Welkomst-meeting.
    • Reisbegeleiding.
    • Nederlands sprekend activiteitenteam.
    • Reisinformatie.
    • Campingkosten.
    • Vervoer van en naar de bestemming.
    • Verzekeringen.
    • Administratiekosten en calamiteitenfonds Budgettent.nl: € 34 (te voldoen aan Ticketveiling.nl).
    • Toeristenbelasting incl. campingpas (op locatie): € 2 p.p.p.d.
    • Milieuheffing (op locatie): € 1,25 p.p.p.d.
    • Gasbijdrage (op locatie): € 12,50 per accommodatie per week.
    • Stroom (op locatie): € 14 per accommodatie per week.
    • Schoonmaakkosten (op locatie): € 39.
    • Lakenpakket (op locatie): € 11 per persoon.
    • Aankomst en inchecken is enkel op zaterdag mogelijk, andere dagen worden niet geaccepteerd.
    • De tenten op de foto kunnen afwijken in model van de tenten ter plaatse.
      • Je overnacht in een compleet uitgeruste huurtent.

      • De prachtige omgeving leent zich perfect voor allerlei activiteiten zoals wandelen, fietsen, surfen en zwemmen.

      • De camping ligt op 500 meter van een van de mooiste stranden van Italië.

      • Naast de diverse excursies en activiteiten organiseert de reisleiding ook een pizzaparty, een pastafestijn en op de laatste avond een heerlijke barbecue.

      • De camping ligt in het prachtige Castiglione della Pescaia, een typisch Italiaans vissersdorpje aan de kust van Toscane.

      • Er worden extra kosten gerekend, zie 'Exclusief'.

      Familievakantie in het prachtige Toscane

      Wil je genieten van het Italiaanse leven? Kom dan naar Camping Le Marze in Toscane! Geniet van de mooie natuur, indrukwekkende cultuur, boeiende historie, lekkernijen uit de Italiaanse keuken en de vele wijnsoorten. Camping Le Marze biedt alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf en ligt vlakbij het strand. Dat wordt een heerlijke vakantie om nooit te vergeten!

      Camping Le Marze

      De gezellige camping ligt in een pijnboombos en ligt op 500 meter van één van de mooiste stranden van Italië. Het strand is heel schoon en loopt langzaam af in zee, waardoor je perfect kunt volleyballen in de branding. Daarbij kun je ligstoelen en parasols huren en is er een Beach Bar voor een verkoelend drankje.

      De familiecamping biedt alle voorzieningen voor een leuk en ontspannen verblijf. Op de camping vind je een restaurant, pizzeria, bar en een kleine supermarkt. Zowel voor volwassenen en kinderen wordt er animatie verzorgd. Daarbij is er een groot zwembad, een speeltuin en een adventure park.

      Omgeving

      Castiglione della Pescaia is een typisch Italiaans vissersdorpje aan de kust van Toscane, dat nog niet is aangetast door het massatoerisme. Het dorp wordt omringt door middeleeuwse muren en een burcht, vanaf hier heb je een fantastisch uitzicht op de haven. Je kunt hier heerlijk slenteren door de pittoreske straatjes, mooie winkels bezoeken en genieten van het Italiaanse leven op één van de vele terrassen. Het dorp ligt op 5 kilometer afstand van de camping en is goed te bereiken met de bus of fiets.

      Huurtent

      Je overnacht in een compleet uitgeruste huurtent die geschikt is voor 4 personen. Er zijn 2 1-persoonsbedden en 2 luchtbedden. Heb je meer kinderen of wil je liever een apart tentje voor de kinderen? Dan kun je voor € 119 per kind per week een bijzettentje met luchtbed bijkopen.

      Kijk voor meer informatie op de website van Budgettent
      • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
      • Het is niet mogelijk om via een eenmalige machtiging te betalen.
      • Na betaling neemt Budgettent binnen 10 tot 14 werkdagen per e-mail contact met je op om de reservering te bevestigen, je hoeft zelf geen actie te ondernemen.
      • Kijk op de website van Budgettent voor de actuele informatie.