Tickets voor de wedstrijd Heracles Almelo - VVV Venlo op 28 oktober 2017

    Almelo - Polman Stadion (Stadionlaan 1).

    Zaterdag 28 oktober om 18.30 uur.

    2 tickets (thuisvak K, F, I en J) Heracles Almelo – VVV Venlo (t.w.v. € 40,00).

    • Uit veiligheidsoverwegingen behoudt Heracles Almelo het recht om veilingen achteraf te annuleren.
    • Geen toegang voor supporters van de bezoekende club of mensen met een (Seizoen) Club Card van een andere club.
    • Voor deze veiling is het noodzakelijk om een account aan te maken bij Heracles Almelo.
    Voor de prijs die je betaalt, kun je extra tickets voor 2 personen bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • De wedstrijd speelt zich af in het bekende Polman Stadion.

      • Maak er een gezellig avondje uit van!

      • Bekijk 90 minuten aanvallend voetbal.

      • Geniet van de sfeer en het spel.

      Spannende voetbalwedstrijd

      Het is weer tijd voor actie! Op 28 oktober neemt Heracles Almelo het op tegen VVV Venlo in het gezellige Polman Stadion. Als club heeft Heracles een uitstekende naam en een eerbiedwaardige reputatie opgebouwd. Tijdens de wedstrijden geniet je niet alleen van een voetbalteam dat bruist van energie maar ook van een geweldige ambiance. Bied mee en ervaar het zelf!

      Heracles Almelo

      Op 3 mei 1903 is Heracles opgericht en behoort daarmee tot een van de oudste voetbalverenigingen in Nederland. Het is een club met een rijke historie waarin het grote hoogtes maar ook diepe dalen heeft gekend. Heracles Almelo speelt zijn thuiswedstrijden sinds het seizoen 1999-2000 in het prachtige en sfeervolle Polman Stadion. Vorig jaar eindigde de club met aantrekkelijk voetbal op de 10e plek. Dit jaar gaat het met coach John Stegeman weer voor aanvallend voetbal en een hogere eindnotering.

      • Je ontvangt de voucher(s) met unieke code na betaling per e-mail.
      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Met de unieke code kan je op de website www.heracles.nl jouw tickets bestellen met
      • een waarde van € 20,00 per ticket.
      • Voor het bestellen van de tickets via de ticketshop is het noodzakelijk om een account aan te maken.
      • Zorg dat je op tijd betaald voor het tijdig versturen van de voucher met unieke code.
      • Kijk op de website van Heracles Almelo voor de actuele informatie en de openingstijden.