Tickets voor een thuiswedstrijd van Heracles Almelo!

Tickets voor een thuiswedstrijd van Heracles Almelo naar keuze bij Ticketveiling.nl. Mis deze sport veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Diverse data.

2 tickets voor een wedstrijd van Heracles Almelo, ter waarde van € 40.

  • Heracles Almelo – Willem II op 2-4-2019 om 19.45 uur

  • Je ontvangt de voucher(s) met unieke code na betaling per e-mail.
  • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is niet je entreebewijs! Met de unieke code kan je op de website van Heracles jouw tickets bestellen.
  • Voor het bestellen van de tickets via de ticketshop is het noodzakelijk om een account aan te maken.
  • Zorg dat je op tijd betaald voor het tijdig versturen van de voucher met unieke code.
  • Kijk op de website van Heracles Almelo voor de actuele informatie en de openingstijden.

tadionlaan 1
7607 JZ

Uit veiligheidsoverwegingen behoudt Heracles Almelo het recht om veilingen achteraf te annuleren.
Geen toegang voor supporters van de bezoekende club of mensen met een (Seizoen) Club Card van een andere club.
Voor deze veiling is het noodzakelijk om een account aan te maken bij Heracles Almelo.

Heracles voetbal

Heb je zin in een leuke avond vol voetbal? Woon dan de wedstrijd van Heracles bij! Als club heeft Heracles een uitstekende naam en eerbiedwaardige reputatie opgebouwd. In het prachtige stadion geniet je optimaal van de gezellige sfeer en de passie van de voetballers. Dat is pas een mooie avond!

Heracles Almelo

Op 3 mei 1903 is Heracles opgericht en behoort daarmee tot een van de oudste voetbalverenigingen in Nederland. Het is een club met een rijke historie waarin het grote hoogtes maar ook diepe dalen heeft gekend. Heracles Almelo speelt zijn thuiswedstrijden sinds het seizoen 1999-2000 in het prachtige en sfeervolle Polman Stadion. Vorig jaar eindigde de club met aantrekkelijk voetbal op de 10e plek. Dit jaar gaat het met coach Frank Wormuth weer voor aanvallend voetbal en een hogere eindnotering.