Tickets voor een thuiswedstrijd van Heracles Almelo!

    € 40
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Almelo - Polman Stadion (Stadionlaan 1, 7606 JZ).

    Diverse data.

    2 tickets voor een wedstrijd van Heracles Almelo, ter waarde van € 40.

    • Alleen geldig voor thuisvak K, F, I en J.

    Uit veiligheidsoverwegingen behoudt Heracles Almelo het recht om veilingen achteraf te annuleren.
    Geen toegang voor supporters van de bezoekende club of mensen met een (Seizoen) Club Card van een andere club.
    Voor deze veiling is het noodzakelijk om een account aan te maken bij Heracles Almelo.

    Voor de prijs die je voor de gewonnen voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5,- administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om voor maximaal 4 personen bij te kopen!
      • De wedstrijden spelen zich af in het prachtige Polman Stadion.

      • Een geweldige sfeer vol gezelligheid!

      • 90 minuten lang spanning met de mooiste acties.

      • Ervaar de fantastische sfeer van Almelo!

      • Alleen geldig voor 1 van de wedstrijden vermeld in deze veiling.

      Spannende voetbalwedstrijd

      Ben jij gek op voetbal? Dan moet je Heracles natuurlijk ook een keer gezien hebben! Als club heeft Heracles een uitstekende naam en eerbiedwaardige reputatie opgebouwd. In het prachtige stadion kijk je niet zomaar naar een wedstrijd. Je geniet van de bruisende energie van het voetbalteam en de heerlijke ambiance!

      Heracles Almelo

      Op 3 mei 1903 is Heracles opgericht en behoort daarmee tot een van de oudste voetbalverenigingen in Nederland. Het is een club met een rijke historie waarin het grote hoogtes maar ook diepe dalen heeft gekend. Heracles Almelo speelt zijn thuiswedstrijden sinds het seizoen 1999-2000 in het prachtige en sfeervolle Polman Stadion. Vorig jaar eindigde de club met aantrekkelijk voetbal op de 10e plek. Dit jaar gaat het met coach Frank Wormuth weer voor aanvallend voetbal en een hogere eindnotering.

      • Je ontvangt de voucher(s) met unieke code na betaling per e-mail.
      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is niet je entreebewijs! Met de unieke code kan je op de website van Heracles jouw tickets bestellen.
      • Voor het bestellen van de tickets via de ticketshop is het noodzakelijk om een account aan te maken.
      • Zorg dat je op tijd betaald voor het tijdig versturen van de voucher met unieke code.
      • Kijk op de website van Heracles Almelo voor de actuele informatie en de openingstijden.