Ticketveiling.nl

Kom de hele dag snowboarden of skiën bij SnowWorld!

€ 59
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten
Ticketveiling.nl is jarig en trakteert op zomer mini's! Van maandag 22 juli t/m vrijdag 26 juli 2019 mag je na het betalen van je gewonnen veiling een draai geven aan het prijzenrad, waardoor jij een gratis zomer mini ontvangt! De actie is geldig op alle veilingen. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Geldig voor 2 personen.

Zoetermeer (Buytenparklaan 30, 2717 AX) of Landgraaf (Witte Wereld 1, 6372 VG).

Geldig t/m 30 september 2019.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

2 dagkaarten voor skiën of snowboarden (onbeperkt piste toegang op 1 dag) bij SnowWorld Landgraaf of Zoetermeer, ter waarde van € 59.

Exclusief
  • Materiaalhuur
Bijzonderheden
Op de pistes van SnowWorld is het -5°C. Het dragen van warme kleding is aan te raden en handschoenen zijn verplicht.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Bij SnowWorld ervaar je het ultieme wintersportgevoel in eigen land.

    • In 2017, 2018 en 2019 is SnowWorld verkozen tot beste skihal! 

    • Geniet van de brede pistes, professionele skiliften en van de verse sneeuw.

    • Jong of oud, beginnend of gevorderd, iedereen is welkom!

    • De dagkaart is geldig in Zoetermeer of Landgraaf.

    • De dagkaart is exclusief materiaalhuur. 

    SnowWorld

    Brede pistes, professionele skiliften en altijd krakend verse sneeuw, daarvoor moet je bij SnowWorld zijn! 365 dagen per jaar wintersportplezier in Nederland! Een heerlijk dagje sneeuwplezier beleef je bij SnowWorld Zoetermeer en SnowWorld Landgraaf, in 2017, 2018 en 2019 verkozen tot beste skihal! SnowWorld Zoetermeer beschikt over 3 pistes, een kinderland en een funpark. Ook vind je er Europa’s steilste indoorpiste van 300 meter. SnowWorld landgraaf beschikt over de langste indoorpiste van de Benelux, een officiële FIS-wedstrijdpiste, een 6-persoons stoeltjeslift en een groot funpark. Beide locaties hebben pistes voor zowel beginners als gevorderden, zodat er voor elke wintersporter een uitdaging te vinden is. Kortom een leuk dagje uit voor jong en oud!

    Bereikbaarheid

    SnowWorld Zoetermeer en Landgraaf zijn goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Als je met de auto reist, kun je je auto voor SnowWorld parkeren. Reis je met het openbaar vervoer? Vlakbij beide locaties stopt een bus. Stippel je volledige route uit op de website van 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van SnowWorld
    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Kijk op de website van SnowWorld voor de actuele informatie en de openingstijden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen