Met 2 personen ontspannen bij Relax Lounge Amsterdam!

Amsterdam (Olympisch Stadion 36, 1076 DE).

Massage Intense Sessie (60 minuten) voor 2 personen bij Relax Lounge in hartje Amsterdam, ter waarde van € 79.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • De ultieme relax beleving!

    • High Tech Relax 3D capsules.

    • Nieuw en uniek in hartje Amsterdam.

    • Relax sessie van 60 minuten.

    Relax Lounge

    Relax Lounge is de plek waar je even helemaal uit de dagelijkse hectiek ontsnapt. Het is de plek in hartje Amsterdam om te relaxen. Geniet van een intense massage en ontdek het “WOW”effect van de 3D Relax Capsules in combinatie met de Virtual Relax bril. Door middel van de visuele techniek, waan je je op de mooiste stranden of in een prachtig berglandschap. Na een bezoek aan Relax Lounge voel je je de rest van de dag super ontspannen.