Kom samen heerlijk ontspannen bij SpaWell!

Tickets voor Wellnessresort SpaWell bij Ticketveiling. Mis deze sauna en wellness veiling niet en bied al mee vanaf € 1!

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Geldig t/m 30 september 2020.

2 dagentree tickets voor een heerlijk relaxte dag bij wellnessresort SpaWell, ter waarde van € 59 in Peize.

  • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
  • Reserveer tijdig. Voor deze actie geldt per dag een beperkte beschikbaarheid.
  • Kijk op de website van SpaWell voor de actuele informatie en de openingstijden.
  • Vanaf de leeftijd van 14 jaar is iedereen welkom. Personen tussen de 14 en 18 jaar mogen het resort alleen onder begeleiding van een volwassene bezoeken. Het is verplicht een geldig legitimatiebewijs te kunnen overhandigen. Hier kan het resort, bij twijfel over de leeftijd, naar vragen.

meerveensedijk 4
9321 XB

Let op: SpaWell is tot nader order gesloten vanwege het Corona-virus. Kijk voor de exacte openingsdatum op de website.
Het gebruik van een badjas, handdoeken en slippers is verplicht. Deze kun je zelf meenemen, maar zijn ook te koop of te huur bij het resort.
Vanaf 1 maart is het iedere 2e en 4e dinsdag van de maand badkledingdag bij SpaWell.

Welnessresort SpaWell

Dit prachtige resort is kleinschalig, maar toch uitgestrekt met voldoende faciliteiten voor een hele dag heerlijk ontspannen. Het aanbod van SpaWell bestaat uit verschillende sauna's, relaxruimtes, baden, een hamam en een fantastisch restaurant! Begin de dag vol warmte en genot in de Finse sauna en sluit de dag af met een verfrissende duik in het dompelbad. Je voelt je na een dag in wellnessresort SpaWell als herboren! Even geen problemen en stress uit het dagelijks leven, enkel en alleen genieten!

Restaurant SpaWell

Na een heerlijke dag ontspannen moet er natuurlijk ook gedineerd worden. In het restaurant van SpaWell kun je terecht voor heerlijke a la carte gerechten, een lekker broodje of genieten van een kop koffie met een gebakje. Maak jouw relaxdag compleet door aan het einde van de dag te dineren in het top restaurant van SpaWell.

Badkledingdagen

Bezoek je liever een sauna op een badkledingdag? Iedere dinsdag is het badkledingdag bij SpaWell

Kijk voor meer informatie op de website van SpaWell.