2 tickets voor een ontspannen dag bij Wellnessresort Hezemeer!

Laakdal, België (Hezemeer 14, 2430).

Geldig t/m 30 september 2020.

2 dagentreetickets voor wellnessresort Hezemeer, ter waarde van € 65 in Laakdal, België.

  • Onbeperkt gebruik van doucheproducten en scrubzout.
  • Gebruik van TREATMENTS® Purifying Charcoal Mask.
  • Reguliere sauna rituelen (o.b.v. beschikbaarheid).
Let op: Hezemeer is tot nader order gesloten vanwege het Corona-virus. Kijk voor de exacte openingsdatum op de website.
Op vrijdag, zaterdag en zondag geldt er een toeslag van € 5,25 p.p. te voldoen bij Hezemeer.
    • Het mooiste sauna- en wellnessresort van België!

    • Het resort bevindt zich midden in de natuur.

    • Het wellnessresort heeft verschillende sauna's, baden en relaxruimtes.

    • Verwen jezelf extra met kwaliteitsmassage of schoonheidsbehandelingen.

    • Geniet tussen de saunarondes door van een heerlijk culinair gerecht in het restaurant.

    • Tijdens de vakantie is er kans op drukte, reserveer dus tijdig.

    Wellnessresort Hezemeer

    Ontdek het mooiste sauna- en wellnessresort van België! Dit prachtige resort bevindt zich midden in de natuur en beschikt over verschillende sauna’s en zwembaden. Het aanbod is enorm gevarieerd; je hebt de keuze uit maar liefst 9 sauna’s, 3 zwembaden, 4 whirlpools, 10 beauty-cabines, diverse rustruimtes en een culinair hoogstaand restaurant waar je heerlijk kunt eten. Bij Hezemeer beleef je een exclusieve wellnessdag. Warm je spieren op in de Sirussauna en droom onder een sterrenhemel even helemaal weg. Of ontdek de Maa® Sauna met een temperatuur van maarliefst 110 graden. Na een saunarondje is het heerlijk afkoelen in het siliciumbuitenbad of kun je even uitrusten op de comfortabele bedjes in de wintertuin. Zwemmen, relaxen, culinair genieten; een dag bij Hezemeer, voelt als een dag vakantie!

    Kijk op de website van Wellnessresort Hezemeer voor meer informatie.

    • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
    • Reserveer tijdig! Voor deze actie geldt per dag een beperkte beschikbaarheid per dag.
    • Kijk op de website van Hezemeer voor actuele informatie en de openingstijden.