2 tickets voor een Vitae Wellnessresort naar keuze!
- 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij Mijn veilingen.
- Telefonisch reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
- De vouchers zijn te verzilveren bij 6 verschillende locaties: Mill, Helmond, Leiden, Sittard, Roosendaal of Goes.
Beschikbare locaties: Mill, Helmond, Leiden, Sittard, Roosendaal en Goes.
Dit arrangement is exclusief badlinnenpakket, dit kun je huren op de locatie of zelf meenemen. In bepaalde ruimtes is het dragen van een badjas, badhanddoek en/of slippers verplicht.1x per week is het badkleding-mag-dag. Het is dan toegestaan om het wellnessresort zowel met als zonder badkleding te bezoeken. Tijdens badkleding-mag-dag zijn alleen strakke/aansluitende shorts toegestaan. Lange zwembroeken, rokjes en badpakken met rokjes zijn niet toegestaan i.v.m. hygiëne / transpiratie. Kijk op de website van het resort van jouw keuze op welke dag het badkleding-mag-dag is.
Vitae Wellnessresorts
Toe aan een dagje ontspannen? Dan ben je bij de prachtige Vitae Wellnessresorts aan het juiste adres. Kom volledig tot rust en geniet van alle luxe en comfort bij een van de 6 resorts in Nederland, namelijk Mill, Helmond, Leiden, Sittard, Roosendaal en Goes. Relax in de luxe sauna’s, koel lekker af in het zwembad en droom even helemaal weg in de whirlpool of cocoons. Gebruik van heerlijk geurend scrubzout, douchegel en shampoo zijn inbegrepen en tevens kun je deelnemen aan het uitgebreide (gratis) belevenisprogramma met o.a. floatation, opgietceremonies en dromenrituelen. Maak je ontspannen dagje extra compleet met een lunch, uitgebreid diner, effectieve gezichtsbehandeling of ontspannende massage. Na jouw dagje ontspannen voel jij je weer als herboren!
Meerdere locaties
De gewonnen vouchers kan je op meerdere locaties verzilveren. Zo is er altijd een wellnessresort bij jou in de buurt. Aan jou de keuze om het dichtstbijzijnde wellnessresort te bezoeken of eens een keer andere locatie te proberen!
De Vitae Wellnessresorts vind je in: Mill, Helmond, Leiden, Sittard, Roosendaal en Goes.
Kijk voor meer informatie over de verschillende locaties op de website van Vitae Wellnessresorts.