2 tickets voor een Vitae Wellnessresort naar keuze!

    € 65
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Diverse Locaties.

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 dagentreetickets voor een heerlijke ontspannen dag bij een Vitae Wellnessresort naar keuze, ter waarde van € 65.

    • Sauna entree vanaf 10:30 uur.
    • Gebruik van alle sauna- en wellnessfaciliteiten tot sluitingstijd.
    • Vrij gebruik van scrubzout, shampoo en showergel.
    • Deelname aan het gratis belevenisprogramma met o.a. opgietingen en floatation (o.b.v. beschikbaarheid).
    In te wisselen op alle dagen van de week. Op vrijdag, zaterdag, zondag en alle schoolvakanties (m.u.v. zomervakantie) geldt er een toeslag van € 4,95 p.p. (ter plaatse te voldoen).

    Dit arrangement is exclusief badlinnenpakket, dit kun je huren op de locatie of zelf meenemen. In bepaalde ruimtes is het dragen van een badjas, badhanddoek en/of slippers verplicht.

    1x per week is het badkleding-mag-dag. Het is dan toegestaan om het wellnessresort zowel met als zonder badkleding te bezoeken. Tijdens badkleding-mag-dag zijn alleen strakke/aansluitende shorts toegestaan. Lange zwembroeken, rokjes en badpakken met rokjes zijn niet toegestaan i.v.m. hygiëne / transpiratie. Kijk op de website van het resort van jouw keuze op welke dag het badkleding-mag-dag is.
      • Keuze uit 6 wellnessresorts.

      • Geniet van alle luxe en comfort.

      • Ervaar een gevoel van totale ontspanning met de juiste geur- en kleurbeleving.

      • Verwen jezelf extra met kwaliteitsmassages of schoonheidsbehandelingen.

      Vitae Wellnessresorts

      Toe aan een dagje ontspannen? Dan ben je bij de prachtige Vitae Wellnessresorts aan het juiste adres. Kom volledig tot rust en geniet van alle luxe en comfort bij een van de 6 resorts in Nederland. Relax in de luxe sauna’s, koel lekker af in het zwembad en droom even helemaal weg in de whirlpool of cocoons. Gebruik van heerlijk geurend scrubzout, douchegel en shampoo zijn inbegrepen en tevens kun je deelnemen aan het uitgebreide (gratis) belevenisprogramma met o.a. floatation, opgietceremonies en dromenrituelen. Maak je ontspannen dagje extra compleet met een lunch, uitgebreid diner, effectieve gezichtsbehandeling of ontspannende massage. Na jouw dagje ontspannen voel jij je weer als herboren!

      Kijk voor meer informatie op de website van Vitae Wellnessresorts.

      • Telefonisch reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.