Ontspannen voor 1 persoon bij Veluwse Bron!
Maak kans op €1000 euro!

Tickets voor Veluwse Bron bij Ticketveiling.nl. Mis deze sauna en wellness veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Maak kans op €1000 euro!

  • Geldig voor 1 persoon.
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

1 dagticket voor wellnessresort Veluwse Bron, ter waarde van € 33,50.

  • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
  • Kijk op de website van Veluwse Bron voor de actuele informatie en de openingstijden.

iskweekweg 10
8166KJ

Veluwse Bron

Ben je er aan toe om volledig te ontspannen? Kom dan naar de Veluwse Bron. Dit wellnessresort bevindt zich in de prachtige Veluwse natuur. Wanneer je binnenkomt krijg je meteen een ontspannen gevoel. Volledig en puur ontspannen in de natuur. Laat de drukte en stress van het dagelijks leven voor een dag helemaal achter je. Je kijkt uit op een prachtig bos en in het midden van Veluwse Bron een groot meer van wel 10 meter diep. Met een groot aanbod aan faciliteiten is er voor ieder wel wat wils. Maak bijvoorbeeld gebruik van de barrelsauna's, gletsjergrot, het kruidenbad en nog veel meer! Vervolgens kan je even bijkomen in de relaxruimtes en de kuurtuin. Heb je na al dat ontspannen toch wel honger gekregen? Ga dan heerlijk een hapje eten in één van de drie luxe restaurants.

Veluwse Bron is gemakkelijk te bereiken. Als je met de auto gaat, kan je gratis parkeren bij het wellnessresort. Ook met het openbaar vervoer is Veluwe Bron goed te bereiken. Plan je reis op de website van 9292.nl.

Kijk voor meer informatie op de website van Veluwse Bron.