Een dag ontspannen voor 1 persoon bij Thermen Soesterberg!

    € 35
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 1 persoon.

    Soesterberg (Frits Koolhovenweg 8, 3769TR).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Een moment voor jezelf met 1 dagticket voor een dagje wellness bij Thermen Soesterberg, ter waarde van € 34,50.

    Op vrijdag, zaterdag en zondag geldt er een weekendtoeslag van € 3,95 p.p.
    Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 extra tickets per veiling.
      • Geniet van sauna's, binnen- en buitenbaden en rustruimten.

      • Een moment voor jezelf om optimaal te genieten en tot rust te komen.

      • Een dagje ontspannning in de mooie, bosrijke omgeving!

      • Het grote buitenbad, met een constante temperatuur van 32 °C, is één van de grootste buitenbaden van Nederland. Echt een genot voor de zwemliefhebber!

      • Geniet in de Panoramasauna van het uitzicht op een prachtige beukenbos, die ieder jaargetijde een andere kleur heeft.

      • ANWB Leukste Uitje van de provincie Utrecht 2018.

      • Tussendoor of als afsluiter heerlijke hapjes en drankjes in een van de restaurants.

      4 van de 5 sterren.

      "Top sauna" - Cees v.
      26 mei 2018 - "De opgietingen in de theatersauna zijn echt geweldig. Daarna douchen in de dondergrot maakt de beleving compleet."

      "Genieten van een relaxte dag" - Anne-Marie G.
      13 mei 2018 - "Wat een verrassing deze Thermen. In een prachtige groene omgeving kun je echt ontspannen en genieten. Absoluut een aanrader is het Sauna Theater. Een grootse en unieke belevenis waar wellness en theater elkaar ontmoeten. Licht- en geluidsshows op een een led-scherm van meer dan 4,5 meter breed nemen je mee naar nieuwe werelden. Elke opgieting is een ware show. De panoramasauna biedt een uitzicht op de prachtige natuur. De maa-sauna van maar liefst 110 graden zorgt toch voor een aangename warmte. En dan natuurlijk ook genieten van het dinerbuffet in restaurant Hemels."

      "
      Fijn weekend gehad" - Marije K.
      25 maart 2018 - "We hebben een heerlijk weekend gehad met overnachting in hotel Kontact der Kontinenten. Het was schoon, veel keuze in sauna’s en lekker gegeten in buffetrestaurant Hemels. Fijn servicegericht personeel!."

      Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

      Ontdek & geniet bij Thermen Soesterberg

      Het is heerlijk vertoeven in de sauna's, rustruimtes en binnen- en buitenbaden van Thermen Soesterberg. Wil je jezelf, vriend(in) of moeder extra verwennen dan kan je een beauty behandeling bijboeken.

      Tijdens je bezoek is het mogelijk om deel te nemen aan een heel belevenisprogramma. Fantastische opgietingen en rituelen waar door middel van handdoeken en etherische oliën, warme lucht wordt verspreid door de sauna. Sluit je dag ontspannen af met een diner in het wellness restaurant of een een hapje en drankje in de lounge.

      Draag je toch liever badkleding? Kijk voor informatie over badkledingsdagen op de de website van Thermen Soesterberg.
      Handdoekenservice - € 8,95
      Badjas (huur) - € 7,95
      Badslippers (koop) - € 7,95
      Saunapakket (badjas, handdoeken en slippers) - € 19,95
      • Niet geldig i.c.m. andere acties en/of arrangementen.
      • Kijk op de website van Thermen Soesterberg voor de actuele informatie en de openingstijden.