1 entreeticket voor wellnessresort SpaWeesp!
Maak kans op €1000 euro!

Tickets voor een dag ontspannen bij wellnessresort SpaWeesp bij Ticketveiling.nl. Mis deze sauna en wellness veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Maak kans op €1000 euro!

  • Geldig voor 1 persoon.
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

1 entreetickets voor een dag ontspannen bij SpaWeesp, ter waarde van € 33,50.

  • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
  • Badkledingdagen zijn op iedere 1e en 3e maandag van de maand (met uitzondering van 21 mei 2018).

asisweg 1
1383 NC

SpaWeesp

Vlakbij Amsterdam, in een rustige landelijke omgeving en aan de vecht in Weesp ligt het prachtige wellnessresort SpaWeesp. Ontspannen, hygiëne en rust is wat je hier zal vinden! Met verschillende sauna's, baden, rustruimten en nog meer, weet je zeker dat je even heerlijk een dag voor jezelf kan nemen.  Op het bijzondere Greenhouse saunaplein wordt het binnen- met het buitengedeelte van SpaWeesp verbonden door een zwembad. Je kan op die manier van buiten naar binnen zwemmen.
Bij een dagje wellness hoort ook lekker eten. In het restaurant en in de serre kan je op een ongedwongen manier genieten van lekker eten en drinken.

Ontdek wellness in badkleding

Ook in badkleding kan je heerlijk genieten van alle wellnessfaciliteiten. Iedere 1e en 3e maandag van de maand is het badkledingdag (niet tijdens feestdagen).

Kijk voor meer informatie op de website van SpaWeesp.