1 entreeticket voor wellnessresort SpaWeesp!

    € 34
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 1 persoon.

    Weesp (Basisweg 1, 1383 NC).

    1 entreetickets voor een dag ontspannen bij SpaWeesp, ter waarde van € 33,50.

    • Onbeperkt gebruik van doucheproducten en scrubzout.
    • Gebruik van TREATMENTS® Purifying Charcoal Mask.
    • Reguliere sauna rituelen (o.b.v. beschikbaarheid).
    • Op vrijdag, zaterdag, zondag en badkledingdagen geldt een toeslag van
      € 4,95 p.p. te voldoen bij SpaWeesp.
      • Een perfecte plek om heerlijk tot rust te komen in de drukte van de Randstad.

      • Rust, hygiëne en kwaliteit staat centraal bij SpaWeesp!

      • Geniet van een mediterrane sfeer met een prachtige groene omgeving aan de Vecht.

      • Perfect als je een dagje voor jezelf wilt nemen.

      • Als je na al dat ontspannen honger hebt gekregen, dan kan je in het restaurant een heerlijk hapje eten.

      • Tijdens de vakantie is er kans op drukte, reserveer tijdig.

      SpaWeesp

      Vlakbij Amsterdam, in een rustige landelijke omgeving en aan de vecht in Weesp ligt het prachtige wellnessresort SpaWeesp. Ontspannen, hygiëne en rust is wat je hier zal vinden! Met verschillende sauna's, baden, rustruimten en nog meer, weet je zeker dat je even heerlijk een dag voor jezelf kan nemen.  Op het bijzondere Greenhouse saunaplein wordt het binnen- met het buitengedeelte van SpaWeesp verbonden door een zwembad. Je kan op die manier van buiten naar binnen zwemmen.
      Bij een dagje wellness hoort ook lekker eten. In het restaurant en in de serre kan je op een ongedwongen manier genieten van lekker eten en drinken.

      Ontdek wellness in badkleding

      Ook in badkleding kan je heerlijk genieten van alle wellnessfaciliteiten. Iedere 1e en 3e maandag van de maand is het badkledingdag (niet tijdens feestdagen).

      Kijk voor meer informatie op de website van SpaWeesp.

      • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
      • Badkledingdagen zijn op iedere 1e en 3e maandag van de maand (met uitzondering van 21 mei 2018).