2 entreetickets voor wellnessresort SpaWeesp!

    € 67
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Weesp (Basisweg 1, 1383 NC).

    Een dagje volledig genieten voor 2 personen bij wellnessresort SpaWeesp, ter waarde van € 67.

    • Onbeperkt gebruik van doucheproducten en scrubzout.
    • Gebruik van TREATMENTS® Purifying Charcoal Mask.
    • Reguliere sauna rituelen (o.b.v. beschikbaarheid).
    • Op vrijdag, zaterdag, zondag en badkledingdagen geldt een toeslag van
      € 4,95 p.p. te voldoen bij SpaWeesp.
      • Vind rust midden in de randstad.

      • Rust, hygiëne en kwaliteit staat centraal bij SpaWeesp!

      • Een mediterrane sfeer met een groene en landelijke omgeving direct aan de Vecht.

      • Kom heerlijk tot rust en praat gezellig bij met een vriend(in).

      • Verwen jezelf met een heerlijke maaltijd in het restaurant.

      • Tijdens de vakantie is er kans op drukte, reserveer tijdig.

      SpaWeesp

      Dit wellnessresort ligt in een rustige omgeving, langs de Vecht en aan de rand van de vestingstad Weesp, vlakbij Amsterdam. Hier staat alles in het teken van ontspannen. Ontvlucht de drukte van alledag en kom hier volledig tot rust. Geniet van de verschillende sauna’s en baden. Proef de bijzondere sfeer in de greenhouse, een prachtige binnentuin. Een rustgevende ruimte waarin licht, water en groen de natuurlijke sfeer bepalen. De grote zonovergoten ligweide is een paradijs voor de zonliefhebbers. Een verrassend alternatief voor een dagje strand. Makkelijk bereikbaar en heerlijk rustig! Rondom het buitenzwembad is het heerlijk relaxen op een comfortabel ligbed.
      Bij een dagje wellness hoort ook lekker eten. In het restaurant en in de serre kan je op een ongedwongen manier genieten van lekker eten en drinken.

      Ontdek wellness in badkleding

      Ook in badkleding kan je heerlijk genieten van alle wellnessfaciliteiten. Iedere 1e en 3e maandag van de maand is het badkledingdag (niet tijdens feestdagen).

      Kijk voor meer informatie op de website van SpaWeesp.

      • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
      • Badkledingdagen zijn op iedere 1e en 3e maandag van de maand (met uitzondering van 21 mei 2018).