Genieten van een Wellness & High Tea arrangement bij Art & Wellness Hotel Huis ten Wolde!

    € 195
    € 0

    € 5 administratiekosten

    De Bult (Onderduikersweg 6, 8346KP).

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Wellness & High Tea arrangement voor 2 personen bij Art & Wellness Hotel Huis ten Wolde (t.w.v. € 195).

    Toegang tot het zwembad, de whirlpool, sauna & stoombad.
    Een korte gelaatsbehandeling (reiniging, peeling, epileren en een masker)
    Een voetmassage, rugmassage met warme oliën en hoofdhuidmassage.
    Lichaamspakking in de sauna.
    Koffie of thee en iets lekkers.
    Een uitgebreide High Tea.
    Badjas en handdoeken.
    Badkleding.
    Voor de prijs die je per 2 personen betaalt, kun je extra vouchers voor 2 personen bijkopen! Schitterende locatie. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Het restaurant is door IENS beoordeeld met een 8,4.

      • Hotel ligt nabij Giethoorn, ook wel het Venetië van Nederland!

      • Maak een uitstap naar Natuurpark de Weerribben.

      • Voor de gasten zijn exclusieve fiets- en wandelroutes beschikbaar als handzaam drukwerk of als gpx.

      • Niet te besteden in de voorjaarsvakantie, herfstvakantie en de kerstvakantie (NL en BE).
      Beoordeling Iens
      Cijfer: 8,4

      John J.
      14 januari 2017 - "Prima gegeten, heerlijk genoten! We gaan zeker nog eens! Dit was onze 4e keer alweer en we blijven terugkomen! De kwaliteit van het eten is erg goed! De bediening aardig en attent! De omgeving is prachtig!"

      Schriever.

      16 december 2016 - "Het restaurant deed zakelijk aan maar dit werd goed gemaakt door de prachtige kunst die er te zien was. De bediening was uitermate vlot en vriendelijk. De tafeltjes waren zo geplaatst dat er ruim voldoende privacy was. Als je wilt eten in een "out of the box" restaurant moet je hier wezen. De gerechten , die prachtig geserveerd werden en waren voorzien van een goede uitleg, waren gemaakt van "vergeten groente" iets wat je niet vaak tegen komt. Het was zeer smakelijk. Ook het vlees was zeer goed. De porties waren niet uitermate groot maar ruim voldoende. Een vriendelijk, creatief team. AANRADER!"

      Roelie H.

      19 september 2016 - "Met vrienden verrassingsmenu gegeten. We zijn echt verrast. Alle vier heerlijk gegeten. Ieder gerecht zag er niet alleen mooi uit maar smaakte ook heerlijk. De procureur in het hoofdgerecht was super met een verrassend knisperend " spekje " erop. We laten ons graag een volgende keer weer verrassen"

      Kijk voor alle reviews op Iens.nl

      Huis ten Wolde

      Wanneer je verblijft in Art en Wellness hotel Huis Ten Wolde ben je verzekerd van een ontspannen verblijf. Het ligt in een bosrijke omgeving vlakbij het plaatsje de Bult dat tussen de 3 provinciën Overijssel, Drenthe en Friesland ligt. Hier is genoeg te doen! Verwen jezelf met een Wellness arrangement of trek je stevige stappers aan voor een mooie wandeling of fietstocht door de omgeving. Huis ten Wolde heeft speciaal voor de gasten een exclusieve fiets- en wandelroute samengesteld. Hiermee kom je op plekjes waar je anders niet zou komen!

      Sfeervol en gemoedelijk

      Niet alleen buiten is er veel te zien, ook binnen is het genieten. De kamers zijn fris, schoon en van alle moderne gemakken voorzien. Door het jaar heen zijn er wisselende kunstcollecties te bewonderen. Het perfecte verblijf voor de echte kunstliefhebber!

      Voor lekker eten hoef je het hotel niet te verlaten want in Brasserie de Huiskamer kan je genieten van een ontbijt, lunch, diner of lekker tussendoortje. En ’s avonds ben je snel ‘thuis’ in je eigen kamer, wel zo gemakkelijk!

      Nationaal Park Weerribben-Wieden

      De natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. Huur een boot of ga met een gids de wieden in, zie hoe het riet gesneden wordt, geniet van mooie vergezichten en prachtige vogels.

      Kijk voor meer informatie op de website van Huis ten Wolde.

      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
      • Voor gebruik van extra wellness arrangementen en of behandelingen is het noodzakelijk om voor aankomstdatum te reserveren bij het wellness centre.
      • Kijk op de website van Huis ten Wolde voor de actuele informatie en de openingstijden.