2-daags Wellness Arrangement van Fletcher hotels!
Maak kans op €1000 euro!

Tickets voor een Wellness Arrangement bij Ticketveiling.nl. Mis deze Sauna en Wellness veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!
Maak kans op €1000 euro!

  • Geldig t/m 31 mei 2019.

Geniet van een ontspannen 2-daags Wellness Arrangement voor 2 personen, ter waarde van € 100.

  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
  • Boeken kan maximaal 4 kalenderweken voor aankomst.
  • Het is niet mogelijk een gemaakte boeking te wijzigen.
  • In geval van annulering/no show verliest de voucher zijn geldigheid.
  • Volg de huisregels zoals vermeld op de website van het desbetreffende beautycenter.

Je hebt de keuze uit Hotel-Restaurant De Hunzebergen, Hotel-Restaurant Trivium of Hotel-Restaurant Stadspark.

Per hotel is een deel van het totaal aantal kamers ter beschikking gesteld voor deze actie.

In de wellness is het niet toegestaan om badkleding te dragen. Een handdoek of een badjas is verplicht net als slippers. Deze kan je zelf meenemen of kun je ter plaatse huren.

Boeken kan maximaal 4 kalenderweken voor aankomst.

Voor aankomst op vrijdag en/of zaterdag wordt een toeslag van € 5 per persoon per nacht gerekend.

Fletcher Hotel-Restaurant Stadspark - Beauty & Wellness Fonteyn Thermen

Fletcher Hotel-Restaurant Stadspark beschikt over 87 airconditioned kamers, een modern à la carte restaurant, bar en terras met uitzicht over water. Het hotel ligt aan de Binnenschelde in Bergen op Zoom te Noord-Brabant. Hier kun je heerlijk wandelen op de boulevard en zwemmen, kanoën en windsurfen in de recreatieplas. Het hotel biedt je alle rust, terwijl de bruisende binnenstad, het historisch centrum van Bergen op Zoom en de Zeeuwse stranden op korte afstand gelegen zijn.

Fonteyn Thermen is het wellness center van Bergen op Zoom en onderdeel van Fletcher Hotel-Restaurant Stadspark. In het luxueuze beautycenter met 8 behandelkamers, sauna’s, het binnen- en buitenzwembad, whirlpools, zonnecenter en het restaurant staan beleven, ervaren en proeven centraal. In de schoonheidssalons werken ze met het merk [ comfort zone ]. Uniek bij Fonteyn Thermen is het gebruik van een historische waterbron, Stadsfonteyn genaamd en is officieel “Heilwasser”. Hieruit vloeit schoon, puur en zuiver bronwater vol energie en mineralen. Het Stadsfonteyn water heeft een medicinale werking en wordt gebruikt in de baden en tijdens de behandelingen.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Hotel-Restaurant Stadspark.

Fletcher Hotel-Restaurant Trivium - Beauty & Wellness Trivium

Het luxe Fletcher Hotel-Restaurant Trivium in Etten-Leur heeft een gezellige bar, verfijnd restaurant en ruime kamers en suites. Je vindt het hotel nabij het stadscentrum van Etten-Leur waar genoeg te beleven is. Je kunt te voet of per fiets een mooie tocht maken en de omgeving verkennen. Het hotel biedt voldoende faciliteiten voor een onbezorgd verblijf. Een bezoek aan Beauty en Wellness Trivium mag dan ook zeker niet ontbreken. Na een verblijf in dit fijne hotel keer je volledig uitgerust huiswaarts.

Wellness Trivium is onderdeel van Fletcher Hotel-Restaurant Trivium. In het luxueuze beautycenter met behandelkamers, sauna’s, stoombad, binnenzwembad, infraroodstralers, zonnecenter en het restaurant staan beleven, ervaren en proeven centraal. In de schoonheidssalons werken ze met het topmerk [ comfort zone ].

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Hotel-Restaurant Trivium

Fletcher Hotel-Restaurant De Hunzebergen - Beauty & Wellness De Hunzebergen

Ben je op zoek naar een hotelovernachting in Drenthe? Fletcher
Hotel-Restaurant De Hunzebergen is ideaal voor een weekendje weg. Het hotel beschikt over luxe kamers, een à la carte restaurant en een Beauty en Wellness Center, waar je optimaal kunt ontspannen. Uiteraard kun je in het hotel in Exloo ook actief zijn, want er zijn 4 bowlingbanen, een all-weather tennisbaan en een midgetgolf baan.

Wellness De Hunzebergen is onderdeel van Fletcher Hotel-Restaurant De Hunzebergen. In het luxueuze beautycenter met behandelkamers, sauna, stoombad, binnenzwembad, buitenzwembad (zomers), bubbelbaden en het restaurant staan beleven, ervaren en proeven centraal. In de schoonheidssalons werken ze met het topmerk [ comfort zone ].

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Hotel-Restaurant De Hunzebergen