Geniet van ontspanning bij Centre du Lac inclusief snelbruiner!

    € 93
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Pijnacker (Katwijkerlaan 105, 2641PE).

    Sauna entree voor 2 personen bij Centre du Lac in Pijnacker inclusief snelbruiner. (t.w.v. € 93).

    Snelbruiner.
    Douchegel, scrubzout en bodylotion.
    Tot en met 30 maart 2018 geldt op vrijdag, zaterdag en zondag een toeslag van € 5 p.p. te voldoen bij Centre du Lac.
      • Sauna's hebben een positieve invloed op je lichamelijke gezondheid.

      • De sauna bevindt zich in een prachtige rustgevende omgeving.

      • Verwen jezelf met deze heerlijke dag uit!

      • Geniet van de heerlijke snelbruiner bij Centre du Lac.

      Centre du Lac

      Deze sauna ligt in de provincie Zuid Holland vlakbij de plaats Delft. Centre du Lac is een kleinschalige en knusse sauna. Ondanks dat is er genoeg keuze om een dag door te brengen. Naast diverse sauna's is er een binnen en buitenzwembad en ook de rustruimte ontbreekt niet. Als je trek hebt kan je iets lekkers eten in het restaurant. Laat je in de watten leggen door het personeel dat vriendelijk en behulpzaam is.

      Weet jij iemand die wel wat ontspanning kan gebruiken? Dan kan je een bezoek aan Centre du Luc leuk cadeau geven!

      Kijk voor meer informatie op de website van Centre du Lac.
      Reserveer naast je gewonnen veiling tickets een beauty- of massage behandeling via het boekingssysteem van Centre du Lac.
      • Kijk op de website van Centre du Lac voor de actuele informatie en openingstijden.