Prachtige set van Van Amstel Diamond!
Necklace en earring set van Van Amstel Diamond bij Ticketveiling.nl. Mis deze Fashion veiling niet en win jouw sieraden met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Necklace & Earring set van Van Amstel Diamond, ter waarde van € 105.
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor eigen rekening. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
Necklace & Earring set
Deze prachtige set van Van Amstel Diamond is het perfecte cadeau! De ketting is gemaakt van sterling zilver en de oorbellen van verguld metaal, beide bevatten mooie geslepen kristallen. Door de subtiele look past dit setje bij elke outfit!
- Afmeting oorbellen: 12 mm x 7 mm.
- Materiaal oorbel: Verguld edelmetaal.
- Geslepen kristallen.
- Afmeting ketting: 42 cm.
- Materiaal ketting: Sterling zilver.
- Breedte ketting (kristal): 9 mm.