Sieraden set van Van Amstel Diamond!

€ 135
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten

Prachtige zilveren en rosé gouden set met ketting en oorbellen, ter waarde van € 135.

  • Ketting
  • Oorbellen
  • Geleverd in een mooi satijnen sieraden zakje
Voor het bedrag dat jij jouw sieraden set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra sets.
    • Echte Zirconia Swarovski steen.

    • Een combinatie van Sterling Zilver en 18K Rose Gold Plated.

    • Passende set van ketting en oorbellen om jouw outfit stijlvol te maken.

    • Verstelbare ketting.

    • Beperkte voorraad beschikbaar.

    Set met ketting en oorbellen van zilver en rose goud

    Deze prachtige sieraden set van Van Amstel Diamond bestaat uit een ketting met bijpassende oorbellen. De ketting en oorbellen zijn rosé goud met een zilveren Swarovski Zirkonia steen. De set is geschikt voor iedere gelegenheid en geeft elke outfit een chique tintje. De Swarovski Zirkonia steen heeft een diameter van 4 millimeter. Een mooie set die niet mag ontbreken in jouw sieraden collectie!